2024. április 23, kedd - Béla

2016. November 14. 09:32, hétfő | Helyi
Forrás: MTI

Kikapott a győri csapat a dánok ellen

Négy győzelem után ötödik mérkőzésén kikapott a Győr a női kézilabda Bajnokok Ligája C csoportjában: a magyar együttes a dán Midtjylland otthonában maradt alul négy góllal.

Női Bajnokok Ligája, 5. forduló:
C csoport:
Midtjylland (dán) -Győri Audi ETO KC 27-23 (15-10)

A dánok 4-1-re elhúztak, majd fokozatosan növelve a különbséget a 21. percben már 11-4 volt az állás a dánok javára. A második játékrészben rendre hol három, hol négy találattal vezetett a Midtjylland, majd biztosan nyert 27-23-ra a dán együttes. A vendégcsapat legeredményesebb játékosa a holland Yvette Broch volt hat góllal. Az ETO ezt megelőzően február közepén veszített tétmérkőzést rendes játékidőben. A Midtjylland sikerével eldőlt, hogy a C csoportból az orosz Rosztov-Don esik ki, vagyis a csoportkör utolsó fordulója ebben a kvartettben tét nélküli lesz.

A mérkőzésnek a továbbjutás szempontjából nem volt nagy jelentősége, továbbra is vezeti csoportjában a pontversenyt az Audi ETO.

2024. Április 23. 09:12, kedd | Helyi

Tűz volt a Pannonhalmi Főapátságban: gyakorlatoztak a tűzoltók

A feltevés szerint egy mosógép hibásodott meg, egy dolgozót kellett kimenteni a sűrű füstből.

2024. Április 23. 08:16, kedd | Helyi

Újra jöhet az üzemanyagárstop? – A héten dönthet a kormány

A kormány nagy valószínűséggel a héten, szerdán fogja tárgyalni, hogy beavatkozzon-e az üzemanyagárak alakulásába.

2024. Április 23. 07:11, kedd | Helyi

Szerdán nincs ügyfélfogadás a rendőrségen

Szent György nap a rendőrség napja, emiatt szünetel az ügyfélfogadás szerdán a rendőrkapitányságokon és a határrendészeti kirendeltségeken – olvasható a police.hu oldalon.

2024. Április 22. 09:13, hétfő | Helyi