Hírek
2023. Január 30. 09:40, hétfő | Helyi
Lakástűzben ketten meghaltak Győrben
Hétfőn hajnalban kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy kétemeletes társasház tetőszerkezete Győrben, a Bajcsy-Zsilinszky úton.
A lakóház tetőterében csaptak fel a lángok, az ott lévő lakás teljesen kiégett. Harmincöt tűzoltó tíz járművel oltotta a lángokat, amelyek több mint kétszáz négyzetméteres területen pusztítottak. A kiégett lakásban ketten tartózkodtak, akiknek az életét már nem lehetett megmenteni. A tűzzel érintett társasházat öt embernek kellett elhagynia. A tűz keletkezési okát és körülményeit a katasztrófavédelem vizsgálja.
(a kép illusztráció)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 08:18, kedd | Helyi
Női kézilabda BL – A későbbi elődöntőt játssza a Győr
A címvédő Győri Audi ETO KC a későbbi elődöntőt játssza a francia Brest Bretagne csapatával június 6-án a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjében.
2026. Május 05. 08:05, kedd | Helyi
Pintér Bence: „Nem lennék az ügylet mögött állók helyében”
Újabb fejleményről számolt be Pintér Bence polgármester a belvárosi Vaskakas Taverna és Schäffer-ház épületegyüttesének vitatott visszavásárlási ügyében.
2026. Május 05. 07:04, kedd | Helyi
Palántaszezon a győri piactereken
Megkezdődött a palántaszezon Győrben, így a vásárlók ismét bőséges kínálatból válogathatnak a város piacterein.
2026. Május 04. 08:25, hétfő | Helyi
Kifestették és kitakarították a gyalogos aluljárót
Apró lépésekkel, de legalább elindult a folyamat – írta Kósa Roland alpolgármester.
