Hírek
2023. Március 30. 07:15, csütörtök | Helyi
Mérséklődtek az albérleti díjak
Az év első negyedévében 216 ezer forinton alakult a fővárosi használt téglalakások átlagos havi bérleti díja.
Ugyan magasabb a tavalyi éves átlagnál, de 6 százalékkal alacsonyabb 2022 utolsó negyedévéhez képest. A vidéki városokban, így Győrben is mérséklődtek az albérleti árak.
Az egyik magyarországi ingatlanközvetítő cég azt közölte: Budapest után a vidéki városok közül Székesfehérvár a legdrágább, átlagosan 210 ezer forinttal, míg Győrben 150 ezer forint a havi bérleti díj átlagértéke. Ezzel szemben Tatabányán átlag 145 ezer, míg Debrecenben 142 500 forintért lehetett használt téglalakást bérelni idén az év első három hónapjában.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 04. 08:31, csütörtök | Helyi
Adventi Jótékonysági Faház: 19 szervezetet támogathatunk
A város egyik legszebb adventi hagyományát idén is nagy érdeklődés övezi:
2025. December 04. 08:10, csütörtök | Helyi
Orvostechnológiai kutatásokban működhet együtt a Széchenyi-campus az olasz Sienai Egyetemmel
Háromtagú delegációval látogatott a győri Széchenyi István Egyetemre a közép-olasz Sienai Egyetem nemrégiben.
2025. December 04. 07:08, csütörtök | Helyi
Elindult a NAV karácsonyi ellenőrzéssorozata
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) megkezdte karácsonyi ellenőrzéssorozatát, amely az év végéig tart.
2025. December 03. 08:23, szerda | Helyi
Vádemelés az Audi-szakszervezet volt vezetői ellen
A Győr-Moson-Sopron Vármegyei Főügyészség vádat emelt azzal a három férfival szemben, akik 2019 és 2023 között a vád szerint elsikkasztottak egy részt az egyik győri járműgyár szakszervezetének vagyonából.

