Városlista
2026. június 20, szombat - Rafael

Hírek

2015. Január 09. 12:06, péntek | Helyi
Forrás: MTI

Minden idők legjobb évét zárta az Audi Magyarországon

Minden idők legjobb évét zárta az Audi Magyarországon

Az Audi győri telephelyén mintegy kétmillió motor készült 2014-ben.

Minden idők legjobb évét zárta az Audi Magyarországon

Az Audi győri telephelyén mintegy kétmillió motor készült 2014-ben, több mint 135 ezer autót gyártottak, emellett mintegy kilencszázzal nőtt a foglalkoztatottak létszáma, ezzel minden idők legsikeresebb évét zárta a vállalat Magyarországon – közölte az Audi Hungaria Motor Kft. pénteken az MTI-vel.

A közlemény szerint a vállalat az elmúlt évek pozitív fejlődéséhez hasonlóan továbbra is folytatja növekedését: 2013-hoz képest mintegy 50 ezerrel több motort gyártottak, a járműgyártás 45 ezerről több mint háromszorosára emelkedett, emellett 10 400-ról 11 300-ra nőtt a foglalkoztatottak száma.


Fotó: audi.hu

Címkék: audi, gyártás, győr, siker

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 20. 07:08, szombat | Helyi

Az Év e-sport-egyeteme díjat nyerte a Széchenyi István Egyetem

A Széchenyi István Egyetem nyerte el az Év e-sport-egyeteme címet a Telekom Év E-sportolója Gálán, amelyet a Magyar E-sport Szövetség (HUNESZ) és az Egymillióan a Magyar E-sportért Egyesület (Esportmilla) szervezett.

2026. Június 19. 16:49, péntek | Helyi

Naponta 100 ezer gyógyszert szállíthatnak ki a PHOENIX új győri logisztikai központjából

Elkészült új gyógyszerlogisztikai központja a 30 éves PHOENIX Pharma Zrt.-nek Győrben. A mintegy 8 milliárd forintos beruházással a létesítmény az Észak-Dunántúl gyógyszerellátásának egyik meghatározó bázisa lesz, amely várhatóan

2026. Június 19. 08:22, péntek | Helyi

Körbekerítették a színházat, kezdődik a javítás

A Győri Nemzeti Színház ezúton tájékoztatja közönségét, hogy az intézmény épületét érintően megkezdődtek a szükséges veszélyelhárítási munkálatok.

2026. Június 19. 08:08, péntek | Helyi

Továbbra is a Patent a névadó szponzor

A GYVSE Kajak-Kenu szakosztálya 2025 után 2026-ban is felveszi a Patent nevet, így a versenyzők ebben az évben is a Patent Győr színeiben indulnak a különböző hazai és nemzetközi megmérettetéseken.