2024. május 9, csütörtök - Gergely

2011. Október 15. 08:04, szombat | Helyi
Forrás: etokc.hu

Nem csípett a csabai: a Győri Audi ETO KC könnyed sikere a viharsarkiak ellen

A félidőben kilenccel vezettek a zöld-fehérek az edzőváltáson átesett Békéscsaba ellen, a lendület pedig kitartott a végéig.

A második játékrészben többnyire a fiatalok kaptak szerepet, a vége 33-25 a Győri Audi ETO javára.

Már a meccs elején jól látszott hogy Konkoly Csaba több szerepet szán a fiataloknak, Kovacsics kezdett irányítóban, és végre újra pályára lépett Ana Gros (képen) is zöld-fehérben. Lunde Haraldsen remekül kezdett a kapuban, a norvég hálóőr még hetest is fogott. Kevés találat esett az első játékrészben, ellenben sok volt a kiállítás, a vendégek ötször, Orbánék négyszer voltak emberhátrányban az első harminc percben. A meccs egyik legszebb gólja az volt , amikor a kettős emberhátrányban támadó kedvenceink közül Löke ért el gólt, de nem szokásos helyéről beállóból, hanem szélről. A második félidőre még jobban megfiatalodott csapatunk, jött Tóth Eszter, Planéta Szimonetta is, az eredmény azonban stagnált 8-9 gólos győri vezetésnél. A vége 33-25 az Audi ETO-nak.