Hírek
2014. Október 26. 13:27, vasárnap |
Helyi
Forrás: Police.hu
Quaddal ütközött villanyoszlopnak Győrben
A motoros bukósisakot nem viselt és a quad vezetésére jogosító engedéllyel sem rendelkezett.
Győrben az Erdész utcában egy quaddal közlekedő motoros felborult és villanyoszlopnak ütközött október 25-én.A sofőrt a mentők súlyos sérülésekkel kórházba vitték.A helyszínelők megállapították, a 33 éves férfi bukósisakot nem viselt, a 125 köbcentiméres quadot nem helyezte forgalomba és a jármű vezetésére jogosító engedéllyel sem rendelkezett. Járművét nem az útviszonyoknak megfelelő sebességgel vezette. A motorosnál ittasság gyanúja merült fel, ezért az intézkedők véralkoholvizsgálatra tőle mintát biztosítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 08:19, péntek | Helyi
UNI Győri Úszó SE: kiváló eredmények a CECJM 2025 válogatott viadalon
„A CECJM 2025 válogatott versenyen egyesületünket nagy megtiszteltetés érte: két úszónk, Zámbó Anna Villő és Bergendi Gellért is bekerült a magyar válogatottba.
2025. December 05. 08:07, péntek | Helyi
Lámpát, zebrát kap Győrújfalun a veszélyes csomópont
Régi problémája oldódik meg hamarosan Győrújfalunak és a szigetközi főút használóinak: a Fő téri csomóponthoz jelzőlámpát helyeznek, így hamarosan gyalogátkelőhely is épülhet a forgalmas kereszteződésben.
2025. December 05. 07:07, péntek | Helyi
Négy győri városrészben is elindul az Adventi Ablakvadászat
Különleges fénybe öltözik Ménfőcsanak, Gyárváros, Győrszentiván és Kismegyer.
2025. December 04. 08:31, csütörtök | Helyi
Adventi Jótékonysági Faház: 19 szervezetet támogathatunk
A város egyik legszebb adventi hagyományát idén is nagy érdeklődés övezi:
