Városlista
2026. augusztus 2, vasárnap - Lehel

Hírek

2016. Július 27. 00:00, szerda | Helyi
Forrás: Győr

SZABAD A FÜRDÉS AZ ARANYPARTON

SZABAD A FÜRDÉS AZ ARANYPARTON

A hatósági határozat értelmében a győri Aranypart I. szabad strandon 2016. július 23-tól a fürdés ismét szabad, a tiltó táblákat a partokról az üzemeltető eltávolítja.

A Győr-Moson-Sopron Megyei Kormányhivatal Győri Járási Hivatala határozatban értesítette a Győr-Szol Zrt.-t., hogy a társaság kezelésében lévő győri Aranypart I. szabad strandon az árhullám levonulását követően vett vízminták vizsgálati eredménye megfelelt a természetes fürdővizek minőségi követelményeiről valamint a természetes fürdővizek kijelöléséről és üzemeltetéséről szóló jogszabályokban meghatározott követelményeknek. (Az Aranypart II. fürdőhelyet az áradás nem érintette, így azt a fürdőzők eddig is használhatták.)

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 02. 08:24, vasárnap | Helyi

A közétkeztetésről írt a polgármester

A hosszú bejegyzésben a közbeszerzési pályázat részleteiről számol be Pintér Bence polgármester.

2026. Augusztus 02. 08:03, vasárnap | Helyi

Három napig zárva lesz az Aranypart I.

Jövő hétfőtől három napig zárva lesz az Aranypart I. szabadstrand, mert világbajnoki válogatóversenyt tartanak. A „holtág” viszont várja a fürdőzőket.

2026. Augusztus 02. 07:05, vasárnap | Helyi

Győri győzelmekkel zárult a 42. Fadd–Dombori Triatlon Fesztivál

Újabb emlékezetes versenyt zárt a Kis Tri Team SE a 42. Fadd–Dombori Triatlon Fesztiválon.

2026. Augusztus 01. 08:24, szombat | Helyi

Újra kollégium lesz a Cuha utcában

Szeptembertől ismét kollégiumként működik a Széchenyi István Egyetem győri, Cuha utcai épülete.