Hírek
2012. Május 07. 13:30, hétfő |
Helyi
Forrás: Győr-Szol Zrt.
Szándékos károkozás a Szauter úton
A Győri Közszolgáltató és Vagyongazdálkodó Zrt. sajnálattal tapasztalta, hogy 2012. május 7-ére virradóan a Szauter út mentén szándékos károkozók hét fát ketté törtek.
Az elkövetők a három-négy éves, beállt növekedésű fák megsemmisítésével mintegy kétszázezer forint értékű kárt okoztak. A GYŐR-SZOL Zrt. az ügyben rendőrségi feljelentést tesz. A fák pótlásáról a GYŐR-SZOL Zrt. később gondoskodik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 08:19, péntek | Helyi
UNI Győri Úszó SE: kiváló eredmények a CECJM 2025 válogatott viadalon
„A CECJM 2025 válogatott versenyen egyesületünket nagy megtiszteltetés érte: két úszónk, Zámbó Anna Villő és Bergendi Gellért is bekerült a magyar válogatottba.
2025. December 05. 08:07, péntek | Helyi
Lámpát, zebrát kap Győrújfalun a veszélyes csomópont
Régi problémája oldódik meg hamarosan Győrújfalunak és a szigetközi főút használóinak: a Fő téri csomóponthoz jelzőlámpát helyeznek, így hamarosan gyalogátkelőhely is épülhet a forgalmas kereszteződésben.
2025. December 05. 07:07, péntek | Helyi
Négy győri városrészben is elindul az Adventi Ablakvadászat
Különleges fénybe öltözik Ménfőcsanak, Gyárváros, Győrszentiván és Kismegyer.
2025. December 04. 08:31, csütörtök | Helyi
Adventi Jótékonysági Faház: 19 szervezetet támogathatunk
A város egyik legszebb adventi hagyományát idén is nagy érdeklődés övezi:

