Hírek
2012. Szeptember 11. 05:45, kedd |
Helyi
Forrás: Pozsgai Kitti
Száz fajta sör, csinos lányok, jó zene- az első Győri Sörnapokon
A Széchenyi téren már készülődnek a hétvégére, ahol első alkalommal rendeznek sörnapokat. A bor és a pálinka után ezen a hétvégén sem maradunk szárazon.
Szeptember 13-16 között a sör kap főszerepet a Széchenyi téren, Nagy Balázs színész, sörnagykövet által népszerűsítve. Első győri sörnagykövetünk nem csak műsörvezetőként, hanem színészként is színpadra áll majd, egy a sörivás lépcsőfokait bemutató improvizációs játékkal.
Ferenc Károly főszervező büszke arra, hogy olyan programokat sikerült összeállítani, ahol a fellépők egytől- egyig győriek, vagy Győrhöz köthetőek. Így színpadra lép majd többek között Fekete Dávid és a Colombre Band is.
Több mint tíz ország száz söre, köztük csapolt cider várja a sörbarátokat, valamint a horvát, bajor és magyar harapnivalót is találunk majd. Ne feledkezzünk meg a sörivó versenyekről sem, ahol egyénileg és csoportban is megmérkőzhetünk.
A hétvége több szempontből is a férfiaknak kedvez, elég ha csak annyit mondok: Miss Alpok Adria megyei döntő. A szervezők bíznak a jó időben, ami arra enged következtetni, hogy a lányok nem leszenek túlöltözve, amikor a három nap alatt többször is színpadra lépnek.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 20. 08:25, péntek | Helyi
Elkészültek az eSZJA tervezetek
Már elérhetők a személyi jövedelemadó-bevallási tervezetek az eSZJA felületén.
2026. Március 20. 08:06, péntek | Helyi
Kevesebb a beteg, de még nincs vége a szezonnak
Nemcsak a felnőttek, hanem a gyermekek szervezetét is megviselheti a hirtelen jött felmelegedés.
2026. Március 20. 07:05, péntek | Helyi
Látványtelepítés lesz Halak napján a Mosoni-Dunába
A Víz Világnapja és a Halak Napja alkalmából ismét látványtelepítéssel készül a megyei horgász szövetség pénteken.
2026. Március 19. 08:24, csütörtök | Helyi
Új helyen a halottakkal kapcsolatos ügyintézés
Mutatjuk, hol találja meg az új irodát a Petz-kórházban.
