Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2016. Július 04. 12:13, hétfő | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Torlódik a tehergépjármű-forgalom az M1-es autópályán

Torlódik a tehergépjármű-forgalom az M1-es autópályán

Az osztrák hatóságok ellenőrzése miatt nagy mértékű torlódás alakult ki a tehergépjárművek vonatkozásában a hegyeshalmi határátlépési pont közelében.

Az osztrák hatóságok szúrópróbaszerű ellenőrzése miatt - 2016. július 4-én 11 óra 30 perckor - 18 kilométeres torlódás alakult ki a tehergépjármű-forgalomban az M1-es autópályán, Hegyeshalom közelében. Kérjük az erre haladó gépjárművezetőket, hogy az Ausztriába történő határátlépéshez - lehetőség szerint – válasszák az M15-ös autóúton a rajkai, illetve a soproni, vagy a vámosszabadi határátlépési pontokat!
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság kéri továbbá, hogy a gépjárművezetők fokozott odafigyeléssel közlekedjenek az autópálya érintett szakaszán, valamint, hogy indulás előtt a rendőrség honlapjának határinfo oldalán tájékozódjanak a választott határátlépési pontoknál szükséges várakozási időkről!

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 08:15, szerda | Helyi

Győr-Szol: A hamis vádakkal szemben itt az igazság – Reakció Pintér Bence támadó posztjára

A közleményt változtatás nélkül közöljük.

2026. Február 04. 07:08, szerda | Helyi

A Fidesz szerint megfutamodott a polgármester

Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek délután hozott nyilvánosságra a frakció. Ahogy Pintér Bence közleményét, úgy ezt is változtatás nélkül közöljük:

2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi

A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett

Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.