Hírek
2019. Január 02. 10:00, szerda | Helyi
Tört-zúzott egy győri hotelben szilveszter éjjel
Egy győri hotel hívta ki a rendőrséget január 1-jén, reggel 6 órakor. Az egyik, 37 éves vendég ugyanis több berendezési tárgyat is összetört a szobájában, köztük egy tévét és az ajtót is megrongálta.
A rendőrök a helyszínen elfogták a 37 éves pápai férfit. Amikor átvizsgálták a ruházatát, 63,1 gramm kábítószert találtak nála.
A férfit elszállították a rendőrkapitányságra és a drogtesztje pozitív lett. Rongálás és kábítószer-birtoklás miatt hallgatták ki.

Forrás: origo.hu
Képek: police.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 08:26, kedd | Helyi
Séta a római kori és 20. századi kincsek között
Augusztusban is lesznek nyitott tárlatvezetések a Rómer Múzeumban. Az érdeklődők könnyed élménygyűjtés keretében ismerthetik meg például Győr a római kori múltját.
2026. Augusztus 04. 08:07, kedd | Helyi
Felpezsdült az albérletpiac Győrben
Túl vannak az izgalmakon a leendő egyetemisták – legalábbis, ami a ponthatárokat illeti. A neheze ugyanis sokaknak csak most kezdődik: lakást kell találni szeptemberig.
2026. Augusztus 04. 07:06, kedd | Helyi
Hagyományteremtő eseményre érkeznek Győrbe a régi zene mesterei
Első alkalommal rendezik meg augusztus 16. és 21. között a Győri Régi Zenei Hetet a győri bencés templomban és gimnáziumban.
2026. Augusztus 03. 08:13, hétfő | Helyi
Ilyen volt az idei érettségi: könnyebb töri, nehezebb magyar és szinte változatlan matek
Nagyjából így foglalhatók össze a 2026-os érettségi eredményei.
