Hírek
2023. Február 10. 08:15, péntek | Helyi
Van, aki bezár, van, aki kinyit
Több mint egy hónapja zárva tart Győr egyik nagy hagyományokkal rendelkező étterme.
Nem ez az egyetlen. A tulajdonos szerint ideiglenesen került lakat a vendéglátóhelyre, elsősorban a magas alapanyagárak miatt. Van olyan étterem is, amely a kiszállítás mellett most a nyitást tervezi, a költségek emelkedését azonban ők is a saját bőrükön érzik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 21. 08:22, szombat | Helyi
Magyar labdarúgó-válogatott – három győri is a keretben
Vitális Milán, Schön Szabolcs és Csinger Márk is bekerült a magyar labdarúgó-válogatott idei első keretébe.
2026. Március 21. 08:04, szombat | Helyi
Tatán épít új kenyérgyárat a Ceres
Új kenyérgyár alapkövét tették le Tatán. A győri székhelyű Ceres Zrt. Kelet-Közép-Európa legnagyobb kapacitású sütőüzemét építi meg csaknem 25 milliárd forintos beruházással.
2026. Március 21. 07:07, szombat | Helyi
Szemeszterenként 150 milliót fordítanak a kiválóság ösztönzésére
A hallgatói kiválóság és a versenyképes tudás elismerésére indít ösztöndíjfejlesztési programot márciustól a Széchenyi István Egyetem. Szemeszterenként 150 millió forint plusztámogatás jut az intézmény saját forrásából.
2026. Március 20. 08:25, péntek | Helyi
Elkészültek az eSZJA tervezetek
Már elérhetők a személyi jövedelemadó-bevallási tervezetek az eSZJA felületén.
