Hírek
2016. Június 16. 21:24, csütörtök |
Helyi
Forrás: MTI-V
Vasutas nyári diákmunkákat ajánl a MÁV-Start
Vasutas nyári diákmunkákat ajánl a MÁV-Start, a fiatalok vonatokon és balatoni, velencei-tavi pályaudvarokon dolgozhatnak - közölte a MÁV csütörtökön az MTI-vel.
Azt írták, hogy a Fürge Diák Iskolaszövetkezettel együttműködve hirdetnek meg pozíciókat jövő hétfőtől. Ügyfélszolgálatos, állomási segítő, a kerékpárok elhelyezését segítő, továbbá hangosbemondó munkatársakat keresnek.
Hangsúlyozták: a MÁV-Start a múlt évhez hasonlóan idén is jelentős utasforgalomra számít a nyári balatoni idényben, ennek zökkenőmentes lebonyolítása érdekében hirdetik meg az állásokat.
A diákok szinte az összes balatoni pályaudvaron, valamint a Velencei-tónál kijelölt nagyobb vasútállomásokon vállalhatnak feladatokat, és nemcsak idényjellegű, hanem folyamatos munkát is kínálnak a fiataloknak - jegyezték meg.
Utóbbi lehetőségről a http://www.mavcsoport.hu/diakmunka oldalon tájékozódhatnak az érdeklődők, míg a nyári állásokkal kapcsolatban bővebb információ a http://www.furgediak.hu honlapon található, valamint a Fürge Diák Iskolaszövetkezet területi irodáiban kapható - írták, hozzátéve: jelentkezni is ugyanitt lehet.
A foglalkoztatás a Fürge Diák Iskolaszövetkezeten keresztül történik, és előzetes regisztrációhoz kötött. A fiataloknak felkészítés után napi 8-12 órát kell dolgozniuk. Kompetenciaként határozott fellépést, konfliktuskezelést és jó kommunikációs készséget várnak el tőlük, bizonyos munkakörök esetén pedig betöltött 18. életévet és idegennyelv-ismeretet is - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 08:18, kedd | Helyi
Női kézilabda BL – A későbbi elődöntőt játssza a Győr
A címvédő Győri Audi ETO KC a későbbi elődöntőt játssza a francia Brest Bretagne csapatával június 6-án a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjében.
2026. Május 05. 08:05, kedd | Helyi
Pintér Bence: „Nem lennék az ügylet mögött állók helyében”
Újabb fejleményről számolt be Pintér Bence polgármester a belvárosi Vaskakas Taverna és Schäffer-ház épületegyüttesének vitatott visszavásárlási ügyében.
2026. Május 05. 07:04, kedd | Helyi
Palántaszezon a győri piactereken
Megkezdődött a palántaszezon Győrben, így a vásárlók ismét bőséges kínálatból válogathatnak a város piacterein.
2026. Május 04. 08:25, hétfő | Helyi
Kifestették és kitakarították a gyalogos aluljárót
Apró lépésekkel, de legalább elindult a folyamat – írta Kósa Roland alpolgármester.
