2024. április 19, péntek - Emma

Kiesett a Magyar Kupából az ETO
2018. Március 01. 08:50, csütörtök | Helyi sport

Nem jutott tovább a Magyar kupában az WKW ETO FC Győr szerdán, a Balmazújvárosi Városi Stadionban.

Női kézilabda BL - Magabiztosan győzött a címvédő Győr
2018. Február 11. 08:29, vasárnap | Helyi sport

A címvédő Győri Audi ETO 11 góllal győzött a szlovén Krim Mercator Ljubljana otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének harmadik fordulójában, szombaton Dabason.

Látványos gólok Berettyóújfalu ellen
2018. Január 30. 15:10, kedd | Helyi sport

Küzdelmes mérkőzésen, nagy csatában magabiztosan 8-2 nyert a Rába ETO a Berettyóújfalu ellen.

A győri ETO futsal a világ elit klubjai közé tartozik
2018. Január 05. 07:15, péntek | Helyi sport

A futsalplanet.com a Rába ETO-t is jelöltette a világ legjobb futsal klubja kategóriában az UMBRO Futsal Awards 2017 díjazottjainak versenyében.

Bravúros gólokkal győzött az ETO
2017. December 19. 08:00, kedd | Helyi sport

A Rába ETO 12–3-ra ütötte ki a Bőny együttesét a futsal NB I 11. fordulójában.

Nagysikerű ETO karácsony
2017. December 15. 10:44, péntek | Helyi

Az idei évben is megrendezett nagysikerű ETO Karácsonyon, közel 600 utánpótlás korú játékos, valamint edzőik és hozzátartozóik vettek részt.

Elbúcsúzott az ETO csapatkapitánya
2017. November 24. 14:33, péntek | Helyi sport

Nagy Ádám, az ETO FC Győr csapatkapitánya, védelmünk egyik bástyája kénytelen felhagyni professzionális sportpályafutásával. A Soproni VSE ellen lépett utoljára pályára, ahol gólt is szerzett.

ETO mérkőzések - június
2017. Május 27. 08:15, szombat | Helyi

Júniusi ETO sportesemények listája

Labdarúgó Magyar Kupa
2016. November 30. 09:54, szerda | Helyi

Az élvonalban listavezető Vasas FC 3-2-re nyert az ETO FC Győr otthonában a labdarúgó Magyar Kupa nyolcadik fordulójának keddi játéknapján, ezzel továbbjutott a nyolcaddöntőbe.

Győzelemmel búcsúzott a Rába ETO az elitkörtől
2016. November 28. 09:23, hétfő | Helyi

A Rába ETO magabiztos győzelmet aratott a marosvásárhelyi City\'us csapata felett a futsal Bajnokok Ligája elitkörének vasárnapi harmadik fordulójában.

MEGNYERT MÉRKŐZÉS HAJRÁJÁBAN PONTVESZTÉS
2016. Október 09. 11:43, vasárnap | Helyi sport

Az Árkád ETO női futsal csapata egy szinte végig kézben tartott mérkőzés hajrában hullajtott ponto(ka)t az újonc Göcsej ellen, úgy, hogy két gólos biztos előnyük volt 3 perccel a mérkőzés vége előtt.