2024. április 19, péntek - Emma

Labdarúgó Magyar Kupa
2016. November 30. 09:54, szerda | Helyi

Az élvonalban listavezető Vasas FC 3-2-re nyert az ETO FC Győr otthonában a labdarúgó Magyar Kupa nyolcadik fordulójának keddi játéknapján, ezzel továbbjutott a nyolcaddöntőbe.

GYIRMÓT FC GYŐR - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. Október 26. 09:09, szerda | Helyi

Mosonmagyaróváron játszik a Gyirmót ma 13:30-kor.

Magyar Kupa: pályán az élvonal, bizonyíthatnak a kiscsapatok
2016. Szeptember 13. 22:08, kedd | Helyi sport

Szerdán 13 mérkőzést rendeznek a Magyar Kupa 6. fordulójából, az összes élvonalbeli együttes pályára lép.

Olyan játékot szeretnénk, amire mi is büszkék lehetünk – Orbán Adrienn a Fradi meccs előtt
2016. Május 18. 09:35, szerda | Helyi

Készül a Győri Audi ETO KC a május 19-i, Ferencváros elleni bajnoki döntő első fordulójára. A rangos kézilabda eseményt az M4 csatornája élőben közvetíti. Orbán Adriennt kérdeztük.

Női kosárlabda MK - Elődöntős a házigazda Győr is
2015. Március 13. 09:20, péntek | Helyi

Negyedikként a házigazda Győr jutott elődöntőbe a női kosárlabda Magyar Kupa nyolcas fináléjában.

Női kézilabda MK - Döntőben a BL-győztes Győr
2013. Május 25. 16:49, szombat | Helyi

A Bajnokok Ligájában és a hazai bajnokságban is győztes Győri Audi ETO KC bejutott a női kézilabda Magyar Kupa fináléjába, mivel szombaton magabiztosan nyert a négyes döntőnek otthont adó Veszprém együttese ellen.

Labdarúgó Magyar Kupa - Az M2 élőben közvetíti a döntőt
2013. Május 21. 15:47, kedd | Helyi sport

Az M2 élőben közvetíti a labdarúgó Magyar Kupa szerdai fináléját, amelyet a már bajnok Győri ETO FC és a címvédő DVSC-TEVA vív egymással.

Kikapott, de döntős a Győr
2013. Május 09. 08:45, csütörtök | Helyi sport

A Győr ugyan hazai pályán 2-1-re kikapott a labdarúgó Magyar Kupa elődöntős párharcának szerdai visszavágóján a Videotontól, de idegenben aratott 2-0-s sikerének köszönhetően bejutott a döntőbe.

Kettős győzelemmel jutott négy közé a Győr
2013. Február 28. 08:19, csütörtök | Helyi sport

Az OTP Bank Ligában listavezető Győr a Honvéd otthonában aratott egygólos siker után szerdán a hazai visszavágón 2-0-ra nyert a fővárosi csapat ellen, így kettős győzelemmel jutott labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjébe.

2012. Április 26. 07:25, csütörtök | Helyi sport

Az MKSZ elégedett, Pálinger boldog - VIDEO

A Dunatakarék Magyar Kupa mérkőzés után a Magyar Kézilabda Szövetség részéről Fasimon Sándor elégedetten, az AUDI ETO KC-ból Pálinger Katalin pedig boldogan beszélt a győri kézilabda hétvégéről.

2012. Április 18. 09:25, szerda | Helyi sport

Hétvégén jön a DunaTakarék női Magyar Kupa döntő

Április 21-22-én kerül sor a Duna Takarék Női Magyar Kupa négyes döntőjére Győrött.

2012. Április 16. 07:17, hétfő | Sport

A Veszprémé a Magyar Kupa

A címvédő Veszprém 21. alkalommal diadalmaskodott a férfi kézilabda Magyar Kupában, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a Szegedet a budapesti Sportmax2-ben.