2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2012. Március 13. 07:19, kedd | Sport

Forma-1: a bajnokok parádéja lesz az idei szezon

A héten elrajtol a Forma-1 2012-es világbajnoksága, így érthető, hogy a rajongók már tűkön ülnek. Bizonyára a versenyzők is, de övék a nehezebb feladat - teljesíteniük kell, méghozzá nem is akárhogy.

2012. Március 05. 14:19, hétfő | Sport

Räikkönen úgy zárt, ahogy kezdett: az első helyen

A két év kihagyás után visszatérő Kimi Räikkönen úgy fejezte be az idény előtti tesztszezont, ahogy elkezdte: az első helyen zárt a Lotus-Renault-val.

2012. Március 02. 07:21, péntek | Sport

Nemcsak üzemképes, gyors is a megjavított Lotus

Az ismét üzemképes Lotus-Renault-val száguldó Romain Grosjean zárta az élen a Formula–1-es csapatok utolsó kollektív tesztelésének első napját Barcelonában.

2012. Február 25. 14:09, szombat | Sport

Kobajasi zárta az élen a barcelonai tesztelést

Kobajasi Kamui volt a leggyorsabb a Formula–1-es kollektív tesztelés záró napján Barcelonában. A Sauber-istálló japán versenyzője 145 megtett körével is kiemelkedett a mezőnyből. A tesztelés a jövő héten folytatódik.

2012. Február 23. 07:21, csütörtök | Sport

A Lotus műszaki hiba miatt otthagyta a barcelonai tesztet

A Formula–1-es mezőny második, Barcelonában rendezett kollektív tesztjének első napja után a legtöbben a Lotus visszalépésével foglalkoztak. Kimi Räikkönenék műszaki hiba miatt voltak kénytelenek otthagyni a tréninget.

2012. Február 21. 14:15, kedd | Sport

A Mercedes sem titkolózik tovább, íme, a W03

A Formula–1-es csapatok közül tizedikként kedd reggel Barcelonában a Mercedes-istálló is bemutatta új négykerekűjét, a W03-ast.

2011. November 29. 08:13, kedd | Sport

Hamilton maradna

Lewis Hamilton, a McLaren pilótája azt mondta, hogy a jövőben is a wokingi Forma-1-es istállónál akar versenyezni, ezért szeretné meghosszabbítani a szerződését.

2011. November 27. 07:32, vasárnap | Belföld

A McLaren MP4-27 lehet a britek következő csodája - VIDEÓ

Az MP4-27 a vadonatúj wokingi gyárban készül majd.

2011. November 27. 07:23, vasárnap | Sport

Interlagosban a Red Bull kibérelte az első sort

Sebastian Vettel nyerte az évadzáró futam, a Brazil Nagydíj időmérő edzését. Felipe Massa hazai pályán ünnepli 100. ferraris versenyét. Jenson Button pedig Kalmár István által tervezett kalocsai mintás overallban feszít.

2011. Október 08. 07:45, szombat | Sport