2020. Április 12. 15:06, vasárnap | Sport

A sportminiszteri tisztet is ellátó osztrák alkancellár elképzelhetőnek tartja, hogy a tervezett július 5-i időpontban megrendezzék a Forma-1-es Osztrák Nagydíjat Spielbergben.

Még lehet pályázni az Érték és Minőség Nagydíjra
2019. Május 02. 07:20, csütörtök | Belföld

Az Érték és Minőség Nagydíjra és ezzel együtt a védjegy használati jogára több mint 100 témakörben lehet pályázni május 24-éig a Kárpát-régió egész területéről

Kihirdették a Magyar Borszakírók Körének nagydíjának győzteseit
2019. Január 25. 07:08, péntek | Belföld

Az egri és a soproni borvidék egy-egy borának ítélte oda a Magyar Borszakírók Köre a Magyar Bor Nagydíj 2018 elismerést - jelentették be a szervezők csütörtökön sajtótájékoztatón a debreceni Déri múzeumban.

Augusztus 4-én lesz jövőre a Forma-1-es Magyar Nagydíj
2018. December 06. 16:06, csütörtök | Sport

A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) motorsport világtanácsa jóváhagyta a Forma-1-es világbajnokság jövő évi versenynaptárát, amely 21 futamból áll, s a Magyar Nagydíj augusztus 4-i dátummal szerepel benne.

Lelőttek egy rendőrt a Forma-1-es Belga Nagydíj helyszínén
2018. Augusztus 26. 16:59, vasárnap | Külföld

Lelőttek egy rendőrt vasárnapra virradóra a Forma-1-es Belga Nagydíj helyszínén, a vallóniai Spában - jelentette a helyi média.

Kínai Nagydíj - Vettel rajtol az élről, Hamilton csak negyedik
2018. Április 14. 09:59, szombat | Sport

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a Forma-1-es Kínai Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat az élről.

Kihirdették a Magyar Bor Nagydíj győzteseit
2018. Január 04. 18:56, csütörtök | Belföld

Györgykovács Imre 2015-ös Nagy-Somlói Furmintja és Koch Csaba 2012-es Villányi Csanád Cuvée-je nyerte el a Magyar Borszakírók Körének Magyar Bor Nagydíját.

Bottas nyerte a szezonzárót – vb-végeredmény
2017. November 26. 17:56, vasárnap | Sport

Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája nyerte a vasárnapi szezonzáró Forma-1-es Abu-Dzabi Nagydíjat.

Brazil Nagydíj - Vettel nyert, Hamilton a boxból rajtolva negyedik
2017. November 12. 20:00, vasárnap | Sport

A négyszeres világbajnok Vettel, a Ferrari pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Brazil Nagydíjat, amelyen a negyedik vb-címét két hete bebiztosító Hamilton, a Mercedes versenyzője a boxutcából rajtolva negyedik lett.

Mexikói Nagydíj - Hamilton negyedszer világbajnok, Verstappen nyert
2017. Október 30. 07:04, hétfő | Sport

Pályafutása negyedik világbajnoki címét nyerte meg Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája a vasárnapi Forma-1-es Mexikói Nagydíjon, amelyen Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője győzött.

Mexikói Nagydíj - Vettelé a pole pozíció, Hamilton harmadik
2017. Október 29. 07:30, vasárnap | Sport

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a Forma-1-es Mexikói Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat majd az élről.

Malajziai Nagydíj - Hamilton a pole-ban, Vettel utolsóként rajtol
2017. Szeptember 30. 12:31, szombat | Sport

A világbajnoki pontversenyben vezető Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Malajziai Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat az élről.