2024. április 19, péntek - Emma

Rally: Továbbra is építkezünk
2019. Június 21. 13:34, péntek | Sport

A bakonyai Rallye3-as versenyhétvége tapasztalatairól faggattam Gutai Marcellt, aki a Juhász Racing színeiben előfutóként nyomhatta a gázpedált.

Nagyon szoros csaták!
2019. Június 12. 05:00, szerda | Sport

Májusban két ERC Junior futamon is részt vett Klausz Kristóf, a Ritmus ASE támogatott versenyzője.

Egy gyerek is megsérült a tótkomlósi raliversenyen történt balesetben
2019. Június 11. 05:00, kedd | Belföld

Összesen 11-en sérültek meg a tótkomlósi raliversenyen történt balesetben vasárnap, közülük kilenc ember került kórházba.

Az is csoda, hogy célba értünk!
2019. Június 10. 11:25, hétfő | Sport

Juhász Csaba - Juhász Zsolt Hyundai i20 R5 - Juhász Média Kft. 34. AMTK Velenje - 2019.05.24-25.

Célunk a célba érés volt!
2019. Június 10. 11:22, hétfő | Sport

A CREDOBUS - MIKA Szemere-Buzitatető Rallye a Paket007 kupáért - Rallye3-as futam után, Gutai Marcell mesélt élete első raliversenyéről.

Rally: Fogasy két legenda ellen
2019. Május 28. 05:00, kedd | Sport

Fantasztikus volt Fogasy Gergely és Berendi Dávid második napja a Mitropa Kupa negyedik futamán, a Velenje Ralin.

Rally: Örülnék, ha esne!
2019. Május 24. 09:12, péntek | Sport

A hétvégén ismét rali autóba ül Juhász Csabi, mégpedig testvérével, Zsoltival, és neki vág a 12 gyorsot magába foglaló 34. AMTK Velenje Ralinak.

Fogasy idei harmadik dobogójára készül
2019. Május 24. 05:00, péntek | Sport

Zsinórban két dobogós helyezést szerzett Fogasy Gergely és Berendi Dávid az idén a Mitropa Kupában. Ezt a sorozatot szeretnék folytatni egy harmadikkal a szlovéniai Velenje Ralin.

Technikai hiba állította meg a László-Holló párost Miskolcon
2019. Május 21. 09:36, kedd | Sport

A népkerti prológon még brillíroztak, sőt az első gyorsaságin túlteljesítette az elvártakat László István és Holló Barnabás, egy megforgás és a megsérült Honda azonban megakadályozta a Miskolc Rali sikeres befejezését.

Fogasy izzasztó Opatija Ralija
2019. Május 11. 05:00, szombat | Sport

Az abszolút negyedik és a Mitropa Kupa második helyét szerezte meg Fogasy Gergely és Berendi Dávid Ford Fiesta R5-tel az Opatija Ralin.

Csomós Mixi: Kettőből kettő
2019. Május 09. 07:50, csütörtök | Sport

Csomós Mixi és Nagy Attila Miskolcon ott folytatta, ahol Egerben abbahagyta.

Rally: Jó pörgős verseny volt!
2019. Május 08. 07:36, szerda | Sport

Interjú Poczang Valér navigátorral a 25. HELL Miskolc Rallye után.