2024. április 24, szerda - György

Cristiano Ronaldót díjat kapott Madridban
2019. Július 30. 17:35, kedd | Sport

Cristiano Ronaldo hétfőn átvette a Marca napilap Leyenda-díját Madridban. A spanyol újság által alapított elismerést a lap szerkesztősége ítéli oda évente a legkiemelkedőbb teljesítményt nyújtott profi sportolónak.

Már a második úszót zárták ki doppingvétség miatt Hosszú Katinka versenysorozatából
2019. Július 30. 17:23, kedd | Sport

Egy hónapon belül a második úszót zárták ki doppingvétség miatt a mások mellett Hosszú Katinka által alapított International Swimming League profi versenysorozatból. A szervezet kezdettől fogva zéró toleranciát hirdet, amihez tartják is

Hazajöhet Dél-Koreából a vádolt olimpikon
2019. Július 30. 14:30, kedd | Sport

Elengedik a dél-koreai hatóságok a szexuális zaklatással vádolt Kenderesi Tamást, így várhatóan csütörtökön haza is érkezhet az úszó.

Nem jöhet haza az olimpikon Kenderesi Dél-Koreából, szexulis zaklatással vádolják
2019. Július 29. 08:33, hétfő | Sport

Szexuális zaklatás vádjával a kvangdzsu-i rendőrség kihallgatta a riói olimpián bronzérmes Kenderesi Tamást, aki legalább tíz napig nem hagyhatja el Dél-Koreát.

Magyar dobogós a zágrábi Cselgáncs Nagydíjon
2019. Július 29. 08:09, hétfő | Sport

A 90 kilogrammos súlycsoportban Tóth Krisztián bronzérmet nyert a Zágrábban rendezett cselgáncs Grand Prix-n.

Győriek aranyérme a maratoni kajak-kenu EB utolsó versenynapján
2019. Július 29. 07:05, hétfő | Helyi sport

Egy magyar arany- és két ezüstérem született a franciaországi Decize-ben rendezett maratoni kajak-kenu Európa-bajnokság utolsó, vasárnapi versenynapján.

40 országból érkeznek a 15. Maccabi Európa Játékokra
2019. Július 29. 06:45, hétfő | Belföld

Hétfőn kezdődik és augusztus 7-ig tart Budapesten a 15. Maccabi Európa Játékok, amelyre 40 országból rekordszámú, 3000 résztvevő érkezik.

650 millió forintot érő droggal kapták el az olimpikon atlétát
2019. Július 28. 10:05, vasárnap | Sport

Kétmillió euró értékű kábítószerrel a kocsijában kapták el a rendőrök Madiea Ghafoor olimpikon holland atlétát.

GYAC történelmi sportsiker: Győri fiatalember szerzett világbajnoki bronzérmet sporttársával
2019. Július 28. 08:20, vasárnap | Sport

2009 után újra érmet szerzett a Magyar Evezős Válogatott az U23-as Világbajnokságon. Szabó Bence, a szolnoki Furkó Kálmánnal bronzérmet szerzett az Egyesült Államokban.

Jakabos Zsuzsanna is a vizes vb döntőjében, Hosszú Katinka legjobb idővel döntős 400 vegyesen
2019. Július 28. 07:50, vasárnap | Sport

Utolsó napjához érkezett a kvangdzsui vizes világbajnokság. Mindenki fáradt, de még hátravannak versenyek, ráadásul magyar szempontból is izgalmasak.

Kimagasló fölénnyel vezeti Magyarország a maratoni kajak-kenu Eb éremtábláját
2019. Július 28. 06:34, vasárnap | Sport

Szombaton újabb négy érmet nyert a magyar csapat a franciaországi Decize-ben rendezett maratoni kajak-kenu Európa-bajnokságon, ezzel három nap után nívósan vezetik az éremtáblát.

Halálos baleset történt a vizes világbajnokságon, ketten meghaltak, többen súlyosan megsérültek
2019. Július 27. 06:28, szombat | Sport

Két ember meghalt, legalább tizenhárom pedig megsérült, amikor helyi idő szerint hajnali fél három körül leszakadt egy kvangdzsui szórakozóhely karzata. A helyszínen rengeteg sportoló tartózkodott, többet kórházba szállítottak. Magyar