2024. április 16, kedd - Csongor

Vizes vb - Világbajnok a magyar férfi vízilabda-válogatott
2013. Augusztus 03. 23:12, szombat | Sport

Világbajnok a magyar férfi vízilabda-válogatott, döntőben 8-7-re nyert Montenegró ellen.

Kikapott, így a bronzéremért játszhat a női vízilabda-válogatott
2013. Augusztus 01. 08:29, csütörtök | Sport

A magyar női vízilabda-válogatott 13-12-es vereséget szenvedett a házigazda spanyol csapattól a barcelonai vizes világbajnokság szerdai elődöntőjében, így a bronzéremért játszhat.

Sárkányhajó-vb - Hat magyar érem, köztük két arany a nyitónapon
2013. Július 25. 08:11, csütörtök | Helyi sport

A magyar versenyzők hat érmet, két-két aranyat, ezüstöt és bronzot szereztek a szegedi IDBF sárkányhajó-világbajnokság első, szerdai versenynapján, a 2000 méteres döntők során.

Kajak-kenu válogató - Lantos és a Szabó, Fazekas duó nyerte a szétlövést
2013. Július 21. 13:55, vasárnap | Helyi sport

Kenu egyes 200 méteren Lantos Ádám, kajak kettes 1000 méteren pedig a Szabó Gabriella, Zur-Fazekas Krisztina duó nyerte vasárnap az úgynevezett szétlövést a kajakosok és kenusok Szegeden rendezett válogatóversenyén.

2012. November 15. 13:23, csütörtök | Helyi

Minden támogatónak hálásak a Gráciások a gyors segítségért

Mint ahogy arról korábban beszámoltunk, a mai napig kétséges volt, hogy kijutnak e a győri táncosok a németországi világbajnokságra. Gyorsan jött a segítség.

2012. November 15. 08:44, csütörtök | Helyi

Nem tudnak kimenni a világbajnokságra- segítséget kér a Grácia

Évek óta vesznek részt hazai és nemzetközi versenyeken, Győrben elképzelhetetlen nélkülük bármilyen rendezvény. A jó helyezésre most is esélyesek lennének, de költséges ennyi táncossal kijutni a világkupára.

2012. Június 22. 13:13, péntek | Helyi sport

115 év után győri a világ legjobb sportlövője

Sike József, a Patent Győri Lövész Klub versenyzője a svédországi Stockholmban megrendezett sportlövő világbajnokságon , 50 m 40 vegyes lövéses futócéllövő számban világbajnoki címet szerzett.

2012. Június 14. 14:50, csütörtök | Sport

Harmincéves a legendás 10-1-es magyar győzelem

Egy nap híján harminc évvel ezelőtt, 1982. június 15-én a magyar labdarúgó-válogatott 10-1-re győzött El Salvador ellen a spanyolországi világbajnokság csoportküzdelmeinek első fordulójában.

2012. Május 18. 14:19, péntek | Sport

Megnyertük - Magyarország rendezheti a 2013-as vb-t

Magyarország rendezi a jövő évi divízió I-es jégkorong-világbajnokságot.

2012. Május 14. 07:17, hétfő | Sport

Marosi a hatodik, a férfi csapat a negyedik lett

Marosi Ádám a hatodik helyen végzett a római öttusa-világbajnokság férfi versenyének vasárnapi döntőjében. Demeter Bence 13., Kasza Róbert pedig 29. lett. A magyar csapat negyedikként zárt.

2012. Május 13. 07:11, vasárnap | Sport

Ezüstérmesek a magyar lányok

Ezüstérmet nyert a Kovács Sarolta, Gyenesei Leila, Tóth Adrienn összeállítású csapat a római öttusa-világbajnokság szombati női versenyében. Egyéniben Kovács 9., Gyenesei 10., Tóth 11. lett.

2012. Május 08. 07:19, kedd | Sport

Magyarország pályázik a világbajnokság megrendezésére

A Magyar Jégkorong Szövetség (MJSZ) pályázik a jövő évi divízió I-es világbajnokságra.