2024. április 25, csütörtök - Márk

Hírek | Helyi

2010. Április 16. 07:40, péntek |

Győri kosárlabda infók

Az elmúlt hétvégén hazai pályán búcsúztak az idei gyermek bajnokságtól a GYKC Oroszlánok. Mészáros Mátyás csapata a fordulóban két mérkőzést játszott és két győzelmet aratott.

2010. Április 16. 07:39, péntek |

Drog és hamis jogsi

Fokozott ellenőrzést tartott a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság határrendészeti és közbiztonsági osztálya csütörtökön Rajkán. A szúrópróba szerű

Fokozott ellenőrzést tartott a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság határrendészeti és közbiztonsági osztálya csütörtökön Rajkán. A szúrópróba szerű mélységi vizsgálat sormán megállítottak egy svéd rendszámú autót, aminek sof

2010. Április 15. 18:50, csütörtök |

jabb volt ETO-s a Fradinál

Újabb volt ETO-s a Fradinál

Tomori Zsuzsa után ismét egy volt ETO játékost igazolt a Fradi női kézilabda csapata. A Bajnokok Ligája győztes, dán Viborg szélsője Kovacsicz Mónika egy évre írt alá a zöld- fehérekhez.

2010. Április 15. 18:30, csütörtök |

Gyógytőzeggel gyógyulnak a futsalosok

Hétfőn a bajnokság alapszakaszának győzelméért lép pályára a Duna Takarék ETO futsal csapata. Gyurcsányiék a Magyar Kupa megszerzése után a bajnokság és egyúttal a Szuperkupa elnyerésére is pályáznak. Felkészülésüket egyre több

2010. Április 15. 15:38, csütörtök |

Haladék a válság miatt: két év múlva is megvásárolhatják önkormányzati lakásaikat a bérlők Győrben

Szociális bérlakások vásárlására és felújítására költi Győr azt a 300 millió forintot, amelyre az önkormányzati bérlakások értékesítéséből tett szert 2009 óta. A szociális lakások számának növelését az teszi szükségessé

Szociális bérlakások vásárlására és felújítására költi Győr azt a 300 millió forintot, amelyre az önkormányzati bérlakások értékesítésé

2010. Április 15. 13:01, csütörtök |

Vízeink minőségét vizsgálják a szakemberek Győr-Moson-Sopronban

Közel 191 millió forint pályázati pénzt nyert az Észak-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság, hogy négy távlati vízbázisán diagnosztikai vizsgálatokat végezzen el. Ez alkalomból tartottak sajtótájékoztatót Véneken,

Közel 191 millió forint pályázati pénzt nyert az szak-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság, hogy négy távlati vízbázisán diagnosztikai vizsgá