2020. február 28, péntek - Elemér

Több mint száz magyar érmet szereztek a győri kick-box Eb-n
2019. Augusztus 30. 14:25, péntek | Helyi sport

Elképesztő mennyiségű éremmel gazdagodik a magyar kick-box a sportág Győrben szombat estig tartó utánpótlás Európa-bajnokságán.

Aranyérmes sportolók lepték meg a hátrányos helyzetű gyermekeket
2019. Június 21. 08:56, péntek | Bulvár

Fodor Rajmund, Kokó, Verrasztó Dávid és Madaras Norbert sportsikerükről is meséltek a kicsiknek

Hosszú Katinka három aranyérmet szerzett Helsinkiben
2019. Április 02. 08:36, kedd | Sport

A háromszoros olimpiai bajnok úszó, Hosszú Katinka nem sokat pihent az országos bajnokság után, máris Helsinkiben remekelt. Az Iron Lady 200 gyorson „csak\" harmadik lett, utána viszont nagyot küzdött és három aranyérmet szerzett.

Negyedikből lett olimpiai aranyérmes a spanyol súlyemelő
2019. Március 01. 12:03, péntek | Bulvár

Hosszas várakozás után megkapta olimpiai aranyérmét Lidia Valentín spanyol súlyemelő.

Hosszú Katinka Szingapúrban is aranyérmes lett
2018. November 15. 13:47, csütörtök | Sport

Hosszú Katinka egy arany- és egy ezüstérmet nyert csütörtökön az úszó világkupa-sorozat utolsó, szingapúri rövid pályás állomásának nyitónapján.

Újból aranyérmes a gyorskorcsolyázó Liu Shaolin Sándor
2018. November 12. 09:24, hétfő | Sport

Liu Shaolin Sándor nyerte az első 1000 méteres versenyt a rövidpályás gyorskorcsolyázók második, Salt Lake Cityben zajló világkupa-állomásának szombati napján.

Világbajnoki címet szerzett a magyar női öttusacsapat Mexikóvárosban
2018. Szeptember 14. 07:28, péntek | Sport

Aranyérmet nyert a Földházi Zsófia, Kovács Sarolta, Alekszejev Tamara összeállítású csapat a mexikóvárosi öttusa-világbajnokság női hagyományos versenyében.

Liptai Claudia kislánya nemzetközi sikert ért el
2018. Március 21. 07:00, szerda | Bulvár

Panka sikereivel büszkélkedett közösségi oldalán Liptai Claudia.

Lelkes tömeg fogadta a téli olimpiáról hazatért magyar sportolókat
2018. Február 25. 18:59, vasárnap | Belföld

Több száz fős lelkes tömeg, családtagok, barátok, szurkolók és a sajtó munkatársai fogadták vasárnap kora délután a Gyakorló Jégcsarnokban a phjongcshangi téli olimpiáról hazatért magyar sportolókat.

Magyar téli olimpiai aranyérem – nyert a férfi rövidpályás gyorskorcsolya-váltó
2018. Február 22. 13:01, csütörtök | Sport

A Burján Csaba, Knoch Viktor, Liu Shaoang, Liu Shaolin Sándor összeállítású magyar csapat aranyérmet szerzett a férfi 5000 méteres rövidpályás gyorskorcsolyaváltók csütörtöki döntőjében a phjongcshangi téli olimpián.