2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Liu Shaoang: úgy keltem fel, hogy olimpiai bajnok leszek!
2022. Február 14. 08:03, hétfő | Sport

Liu Shaoang, Magyarország történetének első egyéni téli olimpiai aranyérmese a rövidpályás gyorskorcsolyázók 500 méteres számának döntője után elárulta, vasárnap reggel úgy kelt fel Pekingben, hogy olimpiai bajnok lesz.

Történelmi aranyérmet nyert Liu Shaoang a téli olimpián
2022. Február 13. 18:31, vasárnap | Sport

Liu Shaoang megnyerte vasárnap a férfi rövidpályás gyorskorcsolyázók 500 méteres versenyét a pekingi téli olimpián, ezzel ő lett Magyarország első egyéni aranyérmese a téli játékokon.

Tíz aranyérmet nyertek a magyarok a kick-box világkupán
2021. Szeptember 20. 17:07, hétfő | Sport

Összesen tíz aranyérmet nyertek a magyarok felnőtt korosztályban a 26. kick-box világkupán a hétvégén a BOK Csarnokban.

Aranyérmet nyert a kajakos Kiss Péter Pál a paralimpián
2021. Szeptember 03. 08:29, péntek | Sport

Kiss Péter Pál aranyérmet nyert K1 200 méteren a tokiói paralimpián. Ugyanebben a számban Juhász Tamás hatodik lett.

Ekler Luca világcsúccsal aranyérmes a paralimpián
2021. Augusztus 31. 17:54, kedd | Sport

Saját világcsúcsát kétszer is megjavítva aranyérmet nyert Ekler Luca kedden távolugrásban a tokiói paralimpián.

Kiszurkolta az olimpiai aranyat kedvesének Lucz Dóra
2021. Augusztus 26. 18:02, csütörtök | Sport

Sűrű, de eredményes időszakon van túl Lucz Dóra, az Újpest többszörös Európa-bajnok kajakosa, akinek az olimpia után nem sokkal az országos bajnokságon is meg kellett mérettetnie magát.

Veres Amarilla aranyérmet nyert párbajtőrben a paralimpián
2021. Augusztus 26. 15:14, csütörtök | Sport

Veres Amarilla aranyérmet nyert a kerekesszékes vívók párbajtőrversenyében csütörtökön a tokiói paralimpián.

Magyar bor nyert nagyaranyérmet az Eurázsiai Bor- és Párlatversenyen
2021. Április 20. 19:52, kedd | Belföld

Nagyaranyérmet nyert a Moszkvában megrendezett Eurázsiai Bor- és Párlatversenyen (EAWSC) a mádi Demetervin Pincészet dűlőszelektált, 2013-as évjáratú Király furmint aszúja.

Szabó Bence és Furkó Kálmán Európa-bajnok
2019. Szeptember 09. 08:52, hétfő | Sport

A Görögországban megrendezett U23-as EB vasárnapján rajtolt a könnyűsúlyú kettesek döntője, ahol magyar színekben Szabó Bence és Furkó Kálmán versenyzett.

Több mint száz magyar érmet szereztek a győri kick-box Eb-n
2019. Augusztus 30. 14:25, péntek | Helyi sport

Elképesztő mennyiségű éremmel gazdagodik a magyar kick-box a sportág Győrben szombat estig tartó utánpótlás Európa-bajnokságán.

Aranyérmes sportolók lepték meg a hátrányos helyzetű gyermekeket
2019. Június 21. 08:56, péntek | Bulvár

Fodor Rajmund, Kokó, Verrasztó Dávid és Madaras Norbert sportsikerükről is meséltek a kicsiknek

Hosszú Katinka három aranyérmet szerzett Helsinkiben
2019. Április 02. 08:36, kedd | Sport

A háromszoros olimpiai bajnok úszó, Hosszú Katinka nem sokat pihent az országos bajnokság után, máris Helsinkiben remekelt. Az Iron Lady 200 gyorson „csak\" harmadik lett, utána viszont nagyot küzdött és három aranyérmet szerzett.