2016. Július 28. 09:19, csütörtök | Sport

Akárcsak Londonban, Rióban is 35 millió forintot ér majd a magyar aranyérem - írta csütörtöki számában a Bors.

Csoknyai is a bronzért küzdhet
2013. Február 17. 16:01, vasárnap | Sport

Farkas Bálint és Csoknyai László is a bronzéremért küzdhet a budapesti Körcsarnokban zajló 50. cselgáncs Hungária Kupa vasárnapi zárónapján.

2012. Április 26. 14:19, csütörtök | Sport

Cselgáncs Eb: mindhárom magyar bejutott a második körbe

A csütörtöki nyitó napon érdekelt mindhárom magyar, Ungvári Miklós (66 kg), Csernoviczki Éva (48) és Karakas Hedvig (57) is bejutott a második fordulóba...

2012. Március 25. 14:11, vasárnap | Sport

Újabb Sidi-győzelem

Sidi Péter nyerte szombaton, 1171 körös teljesítménnyel a szabadpuska 3x40-es összetett versenyszámát a sportlövők Kuvait GP-jén.

2012. Március 21. 14:19, szerda | Sport

Debrecenbe költözhet a Szolnoki Olaj

Debrecenben rendezné meg a férfikosárlabda Eurochallenge Kupa négyes döntőjét a Szolnoki Olaj...

2012. Március 07. 14:17, szerda | Sport

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a nyitó napon

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a szabadfogásúak 66 kg-os kategóriájában a belgrádi birkózó Európa-bajnokság keddi nyitó napján.

2012. Február 27. 07:17, hétfő | Sport

Női párbajtőr GP: Szász Emese bronzérmes, javultak az esélyei Londonra

A harmadik helyen végzett Szász Emese a budapesti Westend női párbajtőr Grand Prix-n, ezzel javított helyzetén az olimpiai kvótaszerzést illetően.

2011. November 16. 07:13, szerda | Belföld

1400 éves bronztárgyat találtak Alaszkában

Ókori bronztárgy került napvilágra egy ezeréves eszkimóház feltárásakor Alaszkában a Seward-félszigeten, a lelet az amerikai kontinens és Kelet-Ázsia közötti kereskedelemre utalhat.

2011. Október 22. 14:41, szombat | Sport

Magyar bronzérem a női ökölvívó Eb-n

A 81 kilogrammosok között indult Nagy Tímea kikapott az elődöntőben, így bronzéremmel fejezte be szereplését a rotterdami női ökölvívó Európa-bajnokságon.

2011. Október 18. 14:41, kedd | Sport

Hazatértek paralimpiai vívóink

Hazaérkeztek a kerekesszékes vívók a cataniai világbajnokságról. Családtagok, barátok fogadták őket késő este a Liszt-reptéren. A küldöttség hat érmet hozott haza.

2011. Szeptember 22. 14:45, csütörtök | Sport

Martin feltette a koronát idei teljesítményére

A német Tony Martin nyerte meg a férfiak időfutamversenyét a Koppenhágában zajló országúti kerékpáros világbajnokságon.

2011. Szeptember 19. 07:45, hétfő | Sport

Elhozta a bronzérmet Tóth Krisztián

A 81 kg-os Tóth Krisztián bronzérmet nyert a belgiumi Lommelben rendezett junior cselgáncs Európa-bajnokságon.