2024. április 18, csütörtök - Andrea

2012. Május 24. 14:19, csütörtök | Sport

Benedek Tibor visszavonul

Bejelentette visszavonulását szerdán Benedek Tibor háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó.

2012. Május 21. 14:19, hétfő | Sport

Javított Babos, nincs változás az élcsoportban

A múlt heti római tornán döntős kínai Li Na feljött a hetedik helyre a női teniszezők legfrissebb világranglistáján...

2012. Május 15. 14:21, kedd | Sport

50 gólt rúgott a spanyol bajnokságban: ez Aranycipőt ért

A spanyol FC Barcelona színeiben 50-szer eredményes argentin Lionel Messi érdemelte ki a 2011/12-es idény legeredményesebb labdarúgójának járó Aranycipőt.

2012. Április 16. 07:17, hétfő | Sport

A Veszprémé a Magyar Kupa

A címvédő Veszprém 21. alkalommal diadalmaskodott a férfi kézilabda Magyar Kupában, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a Szegedet a budapesti Sportmax2-ben.

2012. Április 10. 07:19, kedd | Sport

Kanada a világ tetején

Kanada megvédte címét a Bázelben rendezett férfi curling-világbajnokságot, miután a vasárnapi döntőben 8-7-re legyőzte Skóciát.

2012. Április 09. 07:11, hétfő | Sport

Boonen csúcsbeállítása: megvan a negyedik

Tom Boonen nyerte meg a Párizs-Roubaix nevű kerékpárosverseny idei kiírását.

2012. Április 01. 14:11, vasárnap | Sport

Tovább tart Sarapova rossz sorozata Miamiban

Miami nem Marija Sarapovának való vidék: az orosz teniszező 7:5, 6:4-re kikapott a kemény pályás WTA-torna fináléjában a lengyel Agnieszka Radwanskától.

2012. Március 29. 14:19, csütörtök | Sport

Szünetet tart a korábbi világelső

Csípősérülése miatt körülbelül egy hónapig nem játszhat Kim Clijsters korábbi világelső női teniszező.

2012. Március 05. 14:17, hétfő | Sport

Asztalitenisz ob: Fazekas Péter és Póta Georgina sikere egyesben

A férfiaknál Fazekas Péter, a nőknél pedig Póta Georgina nyerte egyesben az asztaliteniszezők 95. országos bajnokságát, amelynek Celldömölk adott otthont a hétvégén.

2012. Március 04. 07:11, vasárnap | Sport

Tenisz: Rotterdam után Dubaiban sem talált legyőzőre Federer

Roger Federer nyerte meg Dubaiban a férfi tenisztornát, miután a fináléban 7:5, 6:4-re legyőzte a brit Andy Murray-t. A svájci teniszező így sorozatban második tornagyőzelmét aratta, két héttel ezelőtt Rotterdamban.

2012. Február 28. 14:19, kedd | Sport

Így tisztelegnek London elsősége előtt

Múzeumot nyit az Olimpiai Parkban a brit ötkarikás bizottság, ezzel tisztelegve az előtt, hogy London az első város a sporttörténelemben, amely harmadszor adhat otthont a nyári játékoknak.

2012. Február 27. 07:27, hétfő | Bulvár

A némafilmes a nagy győztes

A némafilmes című francia fekete-fehér némafilm alkotói aratták a legnagyobb diadalt a 84. Oscar-díjátadó ceremónián: a produkció összesen öt Oscart-nyert, a legjobb film, rendezés és a legjobb színész díját is megkapta.