2024. április 19, péntek - Emma

Dobogóra várják a pólócsapatokat a szövetségi kapitányok a vizes vb-n
2017. Július 15. 05:00, szombat | Sport

Mind a magyar férfi, mind a női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya érmet vár csapatától a hazai rendezésű világbajnokságon.

Két magyar arany és három bronz a korosztályos karate Eb-n
2013. Február 11. 16:21, hétfő | Sport

Öt magyar érem, közte két arany született az utánpótláskorú karatésok hétvégi törökországi Európa-bajnokságán, amelyen minden idők legsikeresebb korosztályos szereplését produkálták a piros-fehér-zöld színek képviselői.

2012. Május 14. 07:17, hétfő | Sport

Marosi a hatodik, a férfi csapat a negyedik lett

Marosi Ádám a hatodik helyen végzett a római öttusa-világbajnokság férfi versenyének vasárnapi döntőjében. Demeter Bence 13., Kasza Róbert pedig 29. lett. A magyar csapat negyedikként zárt.

2012. Május 13. 07:11, vasárnap | Sport

Ezüstérmesek a magyar lányok

Ezüstérmet nyert a Kovács Sarolta, Gyenesei Leila, Tóth Adrienn összeállítású csapat a római öttusa-világbajnokság szombati női versenyében. Egyéniben Kovács 9., Gyenesei 10., Tóth 11. lett.

2012. Április 11. 07:19, szerda | Sport

Berki kínai sikere

Berki Krisztián azért utazott a kínai Cepóba, hogy felmérje, hol tart a felkészülése, hogy mennyit vett ki belőle a makacs kézsérülés.

2012. Április 10. 07:19, kedd | Sport

Kanada a világ tetején

Kanada megvédte címét a Bázelben rendezett férfi curling-világbajnokságot, miután a vasárnapi döntőben 8-7-re legyőzte Skóciát.

2012. Április 09. 14:11, hétfő | Sport

Kicsúszott Stoner kezei közül a győzelem Katarban

Jorge Lorenzo nyerte az idénynyitó Katari Nagydíjat a gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriájában.

2012. Március 28. 14:19, szerda | Sport

29 évesen vonul vissza az olimpiai bajnok

Bejelentette visszavonulását Paul Hamm, az egyetlen amerikai férfi tornász, aki összetettben tudott olimpiai és világbajnoki aranyérmet nyerni.

2012. Március 20. 07:19, kedd | Sport

Kusturica pályáján lett dobogós Farkas Norbert

Megszerezte első dobogóját felnőtt nemzetközi versenyen Farkas Norbert, aki a Mokra Gora-i óriás-műlesiklásban végzett a második helyen.

2012. Március 12. 07:17, hétfő | Sport

Koch győzött, a nagymenők szenvedtek

Oslóban folytatódott a síugrók vk-sorozata. A győzelmet az osztrák Martin Koch szerezte meg a német Severin Freund és a szlovén Robert Kranjec előtt.

2012. Március 09. 14:19, péntek | Sport

Két magyarral indul útjára a vb Monzában, a Chevrolet a favorit

A hét végén Monzában rendezik meg a 2012-es túraautó-világbajnokság (WTCC) első két viadalát. A mezőnyben Michelisz Norbert mellett idén egy másik magyar pilóta, Wéber Gábor is szerepel.

2012. Március 07. 14:17, szerda | Sport

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a nyitó napon

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a szabadfogásúak 66 kg-os kategóriájában a belgrádi birkózó Európa-bajnokság keddi nyitó napján.