2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Kihirdették a Cseh Tamás művészeti pályázat győzteseit
2022. Augusztus 08. 08:16, hétfő | Belföld

Harmincegy pályamunka közül választotta ki a szakmai zsűri és a közönség a Budai Vároltalmazó Közalapítvány által meghirdetett Cseh Tamás művészeti pályázat legjobb alkotásait, amelyeket vasárnap hirdettek ki.

Derecskei győztese lett a Magyarország étele 2022. szakácsversenynek
2022. Március 20. 13:00, vasárnap | Belföld

A derecskei Almavirág Team (Breitenbach Attila, Balogh Szabolcs) nyerte meg az ötödször megrendezett Magyarország étele 2022. szakácsversenyt.

Kihirdették a Virágos Magyarország verseny idei győzteseit
2021. Október 06. 05:00, szerda | Belföld

Kihirdették a Virágos Magyarország verseny győzteseit: Nagykanizsa, Veresegyház, Etyek és Buzsák nyerte el az idén a legvirágosabb hazai településnek járó elismerést.

Sztarenki Dóra színésznő nyerte A Konyhafőnök VIP-t
2019. December 23. 08:06, hétfő | Bulvár

Péntek este kiderült, hogy Sztarenki Dóra nyerte meg A Konyhafőnök VIP 4. évadát.

Michelisz Norbert világkupa-győztes
2019. December 15. 17:58, vasárnap | Sport

Michelisz Norbert, a Hyundai pilótája nyerte a túraautó-világkupa (WTCR) idei szezonját, miután az idényzáró maláj futamon összetettbeli riválisa műszaki hiba miatt nem szerzett pontot, Michelisz pedig ötödik lett.

Kihirdették az idei Magyarország Tortája nyerteseit
2019. Augusztus 01. 06:25, csütörtök | Belföld

A hivatalos közlemény szerint idén Tóth Norbert dunaföldvári cukrászmester alkotása, a Boldogasszony csipkéje győzött. A Magyarország Cukormentes Tortája versenyt Gyuris László szegedi cukrászmester nyerte a Kicsi Gesztenye tortával.

Bányai Dóra szépségversenyt nyert Bulgáriában
2019. Július 09. 15:25, kedd | Bulvár

A kisvárdai születésű Bányai Dóra lett a győztese a Grand Sea World szépségversenynek, tini kategóriában.

Mága Jennifer lett a Budapest Dal 2019 nyertese
2019. Április 27. 11:03, szombat | Bulvár

Mága Jennifer feat Burai Bennünk a győztes című szerzeménye lett Budapest dala 2019-ben. A pályázat díjait pénteken este adták a Thália Színházban - közölték a pályázat szervezői az MTI-vel.

Tizennegyedszer is kupagyőztes a  Győri Audi ETO
2019. Március 18. 06:40, hétfő | Helyi sport

Tizennegyedszer is kupagyőztes a Győri Audi ETO

Sorozatban másodszor, összességében tizennegyedik alkalommal nyerte meg a Győri Audi ETO KC a női kézilabda Magyar Kupát, miután az érdi döntőben 32-29-re legyőzte az FTC-Rail Cargo Hungária csapatát.

Győri az év legsokoldalúbb előadója
2018. December 17. 08:34, hétfő | Helyi

A győri születésű Fehérvári Gábor Alfréd- Freddie lett az év legsokoldalúbb előadója, a Sztárban sztár 6. szériájában.

Ővék a legszebb Gyermekmosoly 2018-ban
2018. December 12. 15:40, szerda | Belföld

Szerda délelőtt átadta a Napló a Gyermekmosoly 2018 pályázat második és egyben utolsó körének díjait - írja a Veszprém megyei hírportál.

Kihírdeték a történelmi filmes pályázat győzteseit
2018. November 05. 19:00, hétfő | Belföld

A Filmalap által felkért szakmai zsűri kiválasztotta a történelmi játékfilmterv program nyerteseit. A kiválasztott tervek alkotói a program kiírása szerinti egymillió forint összegű díjazásban részesülnek.