A magyar úszósport 1000. világversenyes érméjért versenyeznek a legnagyobbak
2019. December 05. 08:31, csütörtök | Sport

Csütörtökön ismét medencébe ugranak a legnagyobb magyar sport sztárok.

Jakabos Zsuzsanna és Hosszú Katinka is két éremmel térnek haza Szingapúrból
2019. Augusztus 16. 16:43, péntek | Sport

Hosszú Katinka és Jakabos Zsuzsanna is nyert egy-egy döntőt a pénteki versenynapon az úszók világkupa-sorozatának szingapúri állomásán.

Jakabos Zsuzsanna is a vizes vb döntőjében, Hosszú Katinka legjobb idővel döntős 400 vegyesen
2019. Július 28. 07:50, vasárnap | Sport

Utolsó napjához érkezett a kvangdzsui vizes világbajnokság. Mindenki fáradt, de még hátravannak versenyek, ráadásul magyar szempontból is izgalmasak.

Jakabos Zsuzsanna is a vb-re kerülésért küzd
2019. Február 28. 07:13, csütörtök | Helyi sport

Nemzetközi színvonalú verseny lesz az úszók idei országos bajnoksága Debrecenben - mondta a Magyar Úszó Szövetség elnöke a március 27. és 30. között sorra kerülő esemény szerdai debreceni sajtótájékoztatóján.

Jakabos Zsuzsanna sógora lett Hosszú Katinka edzője?
2018. Július 26. 09:00, csütörtök | Helyi sport

A Magyar Idők arról ír, hogy a háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka Petrov Árpáddal edz tovább.

2016. Október 13. 19:00, csütörtök | Helyi

"Mindig azt gondoltam, hogy fiatal anyuka leszek." - Interjú Jakabos Zsuzsával

Jakabos Zsuzsanna nem csak a sporthoz fűződő viszonyáról mesélt nekünk, hanem bepillantást nyerhettünk jövőbeli terveibe is.

Rio 2016 - Jakabos Zsuzsanna úszó
2016. Július 16. 18:14, szombat | Helyi sport

Győr, 2016. július 16. Jakabos Zsuzsanna úszó edz a győri Aqua Sportközpontban 2016. július 14-én. A sportoló 200 és 400 méteres vegyesúszásban, valamint a 4x200 méteres gyorsváltóban indul a riói olimpián.

POLGÁRMESTERI GRATULÁCIÓ ÚSZÓINKNAK
2016. Június 06. 14:11, hétfő | Helyi

Városunk úszósportjának fontos állomása volt a közelmúltbéli Európa-bajnokság, ahonnan öt érmet hoztak haza a győri úszók. Borkai Zsolt polgármester hétfőn gratulált a sikerkovácsoknak, akik már Rióra készülnek…

Úszó OB Győrben képekben
2016. Április 14. 08:57, csütörtök | Helyi

Kapás Boglárka a női 1500 méteres gyorsúszás döntőjében, az úszók országos bajnokságán Győrben, az Aqua Sportközpontban 2016. április 13-án. Kapás az első helyen végzett.

2011. December 11. 07:14, vasárnap | Sport

Magyar éremeső Szczecinben

Cseh László 200 méter pillangón arany-, Jakabos Zsuzsanna 100 méter vegyesen ezüst-, míg Takács Krisztián 100 méter gyorson bronzérmet szerzett a lengyelországi rövid pályás úszó Európa-bajnokság szombati napján.