2024. április 26, péntek - Ervin

Hosszú Katinka szakított edzőjével, egyedül folytatja
2019. November 27. 17:40, szerda | Sport

Hosszú Katinka háromszoros olimpiai bajnok úszó szakított edzőjével, Petrov Árpáddal.

Ronaldinho Budapestre jön
2019. November 22. 16:30, péntek | Sport

December 6. és 8. között a magyar főváros rendezi a 3. teqball-világbajnokságot, ahol a brazil válogatottal vb-t nyert Ronaldinho lesz az esemény sztárvendége.

Ötből négy tizenéves nem mozog eleget
2019. November 22. 16:03, péntek | Életmód

A 11 és 17 év közötti korosztályban ötből négyen nem sportolnak eleget az Egészségügyi Világszervezet (WHO) első ilyen jellegű elemzése szerint.

Pénteken nyitja meg kapuit a megújult Puskás Ferenc Stadion
2019. November 14. 08:00, csütörtök | Sport

Már csak egyet kell aludnunk a Puskás Ferenc Stadion nyitómeccséig. Bár egy labdarúgó-mérkőzés az új aréna első hivatalos eseménye, de a létesítmény több mint stadion. Kulturális rendezvényeknek is otthona lehet.

Meghalt a fiatal tornász miután leesett a felemáskorlátról
2019. November 13. 06:15, szerda | Külföld

Meghalt egy 20 éves tornász az Egyesült Államokban, két nappal azt követően, hogy súlyos sérüléseket szenvedett, miután edzésen leesett a felemáskorlátról.

Öten versenyeznek tovább az év férfi atlétája díjért
2019. November 11. 16:15, hétfő | Sport

A nemzetközi szövetség (IAAF) hétfőn közzétette annak az öt versenyzőnek a nevét, akik közül kikerül az év férfi atlétája.

Gyászol a sportvilág! Meghalt az olimpiai bajnok vízilabdázó
2019. November 11. 06:45, hétfő | Sport

Életének 72. évében elhunyt Szívós István olimpiai, világ- és Európa-bajnok vízilabdázó.

Távozik a Győr olimpiai bajnok kézilabdakapusa
2019. November 06. 15:23, szerda | Helyi sport

Kari Aalvik Grimsbö az idény végén távozik a Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatától.

Bónuszponttal nyerte az Eb-meccset a magyar rögbiválogatott a budapesti stadionavatón
2019. Október 13. 05:00, vasárnap | Sport

A magyar rögbiválogatott 38-13-ra legyőzte Lettország csapatát az Európai Nemzetek Kupája-sorozat első konferencia északi csoportjának budapesti mérkőzésén szombaton.

Botrány Splitben, horvátok támadtak a magyar szurkolókra
2019. Október 09. 20:11, szerda | Sport

Megrongáltak egy magyar rendszámú autót, és magyar futballszurkolókra támadtak horvát huligánok szerdán Splitben, egy nappal az Európa-bajnoki selejtező előtt - közölte a helyi rendőrség.

Tizenegy éremmmel tértek haza Jakabosék az úszó világkupáról
2019. Október 07. 11:52, hétfő | Helyi sport

Tizenegy éremmel tértek haza a győri úszók a hétvégi budapesti FINA világkupáról. A legeredményesebb versenyző Jakabos Zsuzsanna volt, aki hatszor állhatott dobogóra, Szabó Szebasztián három medállal gazdagodott.

Nagy Balázs is indult az úszó-világkupán
2019. Október 07. 08:19, hétfő | Helyi

Ismét sztárfutam színesítette az októberi úszó-világkupa programját. Ezúttal színészek és televíziós műsorvezetők versenyeztek a Duna Aréna medencéjében.