2024. április 26, péntek - Ervin

Félbeszakadt a labdarúgó mérkőzés Zalaegerszegen
2019. Február 04. 09:31, hétfő | Helyi sport

A pályára zúduló hatalmas mennyiségű csapadék miatt az 51. percben, 1-1-es állásnál félbeszakadt a Zalaegerszeg és a Győr mérkőzése a labdarúgó NB II vasárnapi, 22. fordulójában.

Szerződést hosszabbított Görbicz Anita
2019. Január 30. 15:31, szerda | Helyi sport

Két évig még biztosan a Győri Audi ETO KC csapatával marad a csapat emblematikus alakja, csapatkapitánya, a gólkirálynő Görbicz Anita.

Újabb világklasszissal bővül a Győri Audi ETO KC csapata
2019. Január 30. 08:15, szerda | Helyi sport

Újabb világklasszis játékossal erősíti meg a keretét a 2019/20-as szezontól a Győri Audi ETO KC csapata.

Hirscher győzött Schladmingban
2019. Január 30. 07:45, szerda | Sport

Marcel Hirscher kétszeres olimpiai bajnok, hétszeres összetett világkupa győztes nyerte kedden a férfi alpesi sízők világkupa-sorozatának Schladmingban rendezett műlesikló versenyét.

Elhunyt a fiatal győri kézilabdázó
2019. Január 02. 13:01, szerda | Helyi sport

Tragikus körülmények között, balesetben halt meg a Győri ETO-SZESE utánpótlás-kézilabdázója Varga Dominik.

Modric és Biles lett az év legjobbja az AIPS szavazásán
2019. Január 01. 07:46, kedd | Sport

Luka Modric horvát labdarúgó, Simone Biles amerikai tornász, valamint a francia labdarúgó-válogatott végzett az élen a Nemzetközi Sportújságíró Szövetség (AIPS) hagyományos év végi szavazásán.

Vérfürdő az UFC-meccsen
2018. December 12. 17:36, szerda | Sport

A szokásosnál is véresebb harcot hozott a UFC torontói gálájának egyik összecsapása, a brazil Alex Oliveira arcát ugyanis 29 öltéssel kellett összevarrni az izlandi Gunnar Nelson elleni összecsapást követően.

Elhunyt Kováts Csaba, az ETO FC szakedzője
2018. December 05. 16:27, szerda | Helyi sport

Hosszan tartó, súlyos betegség után november 29-én, 70. életévében elhunyt az ETO FC egykori edzője, Kováts Csaba.

Öngyilkos lett egy 19 éves futballista
2018. November 19. 08:24, hétfő | Sport

Öngyilkos lett az olasz AS Martina Franca 19 éves labdarúgója, Fabiano Colucci.

Hosszú Katinka Szingapúrban is aranyérmes lett
2018. November 15. 13:47, csütörtök | Sport

Hosszú Katinka egy arany- és egy ezüstérmet nyert csütörtökön az úszó világkupa-sorozat utolsó, szingapúri rövid pályás állomásának nyitónapján.

Újból aranyérmes a gyorskorcsolyázó Liu Shaolin Sándor
2018. November 12. 09:24, hétfő | Sport

Liu Shaolin Sándor nyerte az első 1000 méteres versenyt a rövidpályás gyorskorcsolyázók második, Salt Lake Cityben zajló világkupa-állomásának szombati napján.