Tizenhét évesen meghalt a pécsi Rátgéber Akadémia tehetséges kosárlabdázója, Szentpáli Bence. A fiatal sportoló gyógyíthatatlan beteg volt, adja hírül a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének közleménye.

Peru sikere Ausztrália ellen azt jelentette, hogy mindkét csapat búcsúzik a világbajnokság további küzdelmeitől.

2018. Június 21. 06:47, csütörtök | Külföld

A négyszeres F1-es világbajnok, Hamilton, szövegíróként és énekesként is feltűnik Christina Aguilera egyik új dalában.

Magyarország és Szlovákia rendezheti 2022-ben a férfi kézilabda Eb-t
2018. Június 20. 14:03, szerda | Belföld

Magyarország és Szlovákia rendezheti 2022-ben a férfi kézilabda Európa-bajnokságot - erről a kontinentális szövetség (EHF) glasgow-i kongresszusán született döntés szerdán.

Több mint 700 ezren sportoltak a Kihívás Napján
2018. Június 09. 18:00, szombat | Belföld

Több mint 700 ezren vettek részt aktívan a múlt szerdai Kihívás Napján, amelynek célja a mozgás és a sport népszerűsítése volt.

130 millió forintból új parkettát kapott az Egyetemi Csarnok
2018. Június 07. 08:53, csütörtök | Helyi

Hétfőn avatták fel a Városi-Egyetemi Csarnok küzdőterének új parkettáját, amelyen hamarosan a Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokság döntőjét vívják meg a női és férfi kézilabda csapatok.

Rákóczi Feri gyerekeivel sportol – Idén először Apák napja
2018. Június 06. 09:29, szerda | Belföld

Hazánkban idén először ünnepeli nagyszabású rendezvénnyel az UNICEF Magyarország az apák napját.

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap
2018. Május 26. 07:36, szombat | Helyi

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Megvédte bajnoki címét a Győri Audi ETO KC - Tizennegyedszer
2018. Május 23. 20:37, szerda | Helyi sport

A női kézilabda NB I sajátságos versenykiírásának köszönhetően az utolsó fordulóban dőlt el a bajnokság, amelyet őrült körülmények közepette nyert meg a Győr.

Görbicz Anita győzelmet kapott születésnapjára
2018. Május 14. 06:30, hétfő | Helyi sport

A Győri Audi ETO KC történelmi győzelmet aratott vasárnap este a női kézilabda Bajnokok Ligája fináléjában, amióta ugyanis a Final Four rendszerében bonyolítják a sorozat végjátékát.

Győri szívvel negyedszer is BL győztes az Audi ETO KC- Percről percre
2018. Május 14. 05:50, hétfő | Helyi sport

A Győri Audi ETO KC tegnap remek játékkal, igazi csapatként jutott be a mai BL döntőbe, ahol a HC Vardar volt az ellenfele.