2024. április 25, csütörtök - Márk

Kétszeres magyar bajnokként utazhat a Világjátékokra a László, Páli duó
2013. Február 17. 10:23, vasárnap | Sport

A Világjátékok-résztvevő László Csaba és Páli Viktória megvédte címét a standardtáncok magyar bajnokságán. A szentesi páros így továbbra is jó formában készül a július 25-én kezdődő Világjátékokra, amelyet a kolumbiai Caliba

Kérd akár a saját reggelid a Lipótiban!
2013. Január 25. 11:44, péntek | Helyi

Különleges péksüteményeket ennél? Saját ötleted, elképzelésed van? Ne tartsd meg magadnak! Egye az egész ország a TE reggelid!

Keresik a Nyugat-Balaton új szlogenjét!
2013. Január 14. 11:34, hétfő | PR

A Nyugat - Balatoni Turisztikai Régió 2013. január 16.és február 15. között szlogen pályázatot hirdet.

2012. December 06. 10:36, csütörtök | Helyi

Sorsoltunk! Nekünk Ti vagytok a legszebbek!

November 30-án zárult, a Nekem Te vagy a legszebb fotóverseny, ami sok örömet okozott nekünk. Ki ne szeretne olyan leveleket megnyitni, ahonnan szebbnél szebb gyerekek mosolyognak rá. Íme a nyertesek!

2012. November 15. 14:00, csütörtök | Helyi

Tehetségkutató verseny indul ifjú feltalálók és kutatók számára

Fiatal feltalálók és kutatók számára hirdette meg a Magyar Innovációs Szövetség, az Emberi Erőforrások Minisztériumával, valamint az MTVA-val közösen a 22. Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Versenyt.

2012. Október 20. 07:00, szombat | Helyi

Nekem ő a legszebb- fotóversenyt hirdetünk

Kedves Szülők, Testvérek, Nagyszülők! Érdemes előkészíteni a fényképezőgépeket, az InfoGyőr és a Szuperinfó ugyanis új játékot hirdet.

2012. Július 02. 15:35, hétfő | Bulvár

Fekete László - újra csúcson!

Fekete László Magyarország örökös Toldi Miklósa hosszú hónapok óta egy komoly, ismeretlen problémával küszködött, mely negatív hatással volt fizikális erejére is. Most egy szernek köszönhetően újra csúcsra került.

2012. Május 30. 14:21, szerda | Sport

Magyar résztvevőkkel rajtol a Selyemút-rali

Szalay Balázs és navigátora, Bunkoczi László rajthoz áll a július 7. és 13. között Oroszországban, immár negyedik alkalommal sorra kerülő Selyemút-ralin.

2012. Május 29. 14:19, kedd | Sport

Kovács Nikolett dobogóra állhatott Katarban

Kovács Nikolett egy-egy harmadik és negyedik hellyel zárta a QMMF katari nemzetközi gyorsasági motoros bajnokság hétvégi, utolsó fordulóját.

2012. Május 25. 07:17, péntek | Sport

Zsanett arannyal kezdett

Az Uniqa Team Újbuda csapatával országos bajnoki címet szerzett a klub versenyében a triatlonos Horváth Zsanett.

2012. Május 24. 14:17, csütörtök | Sport

Közülük kerül ki a 2020-as olimpia házigazdája

Tokió, Madrid és Isztambul maradt versenyben, azaz ötről háromra csökkent azon városok száma, amelyek megrendezhetik a 2020-as nyári olimpiát.

2012. Május 22. 07:17, kedd | Sport

Ob-pontokért harcoltak a Budajenő Kempo Kupa résztvevői

Több mint százan indultak a Budajenőn rendezett kempo kupán, mely az országos bajnokság pontgyüjtő fordulója volt. A versenyen valamennyi korosztály képviseltette magát.