2024. április 19, péntek - Emma

Első címvédőként újra a Real Madrid a Bajnokok Ligája győztese
2017. Június 03. 22:51, szombat | Sport

A Real Madrid megvédte címét a labdarúgó Bajnokok Ligájában: a spanyol csapat a sorozat 2016/17-es szezonjának szombati döntőjében Cardiffban 4-1-re legyőzte az olasz Juventus együttesét.

Robbantás miatt szerdára halasztották a Dortmund-Monaco BL-találkozót
2017. Április 12. 07:31, szerda | Külföld

Robbanás történt kedd este a Borussia Dortmund labdarúgócsapatának busza közelében, ezért a vendég Monaco elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntős mérkőzésüket szerda kora estére halasztották.

Itt a Bajnokok Ligája sorsolás eredménye - A Bayern Münchennel játszik a Real Madrid
2017. Március 17. 14:36, péntek | Sport

A Bayern München lesz a címvédő Real Madrid ellenfele a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.

Sorsoltak a BL-ben – megvannak a párosítások
2016. December 12. 14:20, hétfő | Sport

A címvédő Real Madrid a Napolival mérkőzik a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében.

Korsós felépülése akár több hónapig is elhúzódhat
2016. November 20. 17:00, vasárnap | Helyi

A Győri Audi ETO KC szélsője a Rosztov elleni utolsó Bajnokok Ligája találkozó első játékrészében sérült meg.

Rostov-Don elleni videó-összefoglaló
2016. November 20. 11:00, vasárnap | Helyi

A Bajnokok Ligája csoportkör utolsó fordulójában a Rostov-Don együttesét győzte le a Győri Audi ETO KC. A mérkőzésről összefoglaló készült.

Bajnokok Ligája mérkőzés szombaton
2016. November 17. 12:00, csütörtök | Helyi

Győri Audi ETO KC - Rostov Don Bajnokok Ligája mérkőzés november 19-én, 16:00 órakor az Audi Arénában.

A győri vereségek után menesztették a címvédő CSM Bucuresti trénerét
2016. November 08. 08:48, kedd | Helyi

Menesztette hétfőn dán vezetőedzőjét, Jakob Vestergaardot a CSM Bucuresti női kézilabdaklub, miután az együttes címvédőként kétszer is kikapott a Győri Audi ETO KC-től a Bajnokok Ligája C csoportjában.

Bajnokok Ligája mérkőzés az Audi Arénában
2016. November 03. 16:00, csütörtök | Helyi

Győri Audi ETO KC - CSM Bucuresti Bajnokok Ligája mérkőzés november 4-én az Arénában 19:00 órakor.