2024. április 24, szerda - György

Női kézilabda BL - A címvédővel egy csoportban a Győr
2016. Július 02. 05:00, szombat | Sport

A legutóbb ezüstérmes Győri Audi ETO KC a címvédő CSM Bucurestivel került egy csoportba a női kézilabda Bajnokok Ligája pénteki csoportsorsolásán.

A Győri ETO KC hivatalosan is ott van a Bajnokok Ligája csapatai között
2016. Június 25. 11:15, szombat | Helyi sport

Az Európai Kézilabda Szövetség Végrehajtó Bizottsága döntése alapján hivatalos megerősítést nyert, mely csapatok vesznek részt a 2016/17-es szezon EHF Bajnokok Ligája versenysorozatban.

Hétméteresekkel elbukta a BL-döntőt a Veszprém
2016. Május 30. 07:37, hétfő | Sport

A 46. percben kilenc góllal vezető MVM Veszprém drámai végjátékban, hosszabbítás után hétméteres párharcban 39-38-ra elveszítette a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni döntőjét a lengyel Kielcével szemben.

Büntetőkkel a Real Madridé a BL-trófea
2016. Május 28. 23:42, szombat | Sport

A Real Madrid nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligája 2015/16-os kiírását: a királyi gárda a sorozat döntőjében városi riválisát, az Atlético Madridot győzte le az 1-1-es rendes játékidőt és hosszabbítást követően 11-esekkel.

Férfi BL-negyeddöntő, női MK négyes döntő és EHF Kupa-döntő a hétvégén
2016. Április 28. 10:42, csütörtök | Sport

A Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe juthat, a Dunaújváros a női EHF Kupa fináléját vívja, míg a női Magyar Kupa Final Fourban már az elődöntőben összecsap a címvédő Győr és a bajnok FTC.

Forgalmi rend változások, útlezárások a BL visszavágón
2016. Április 08. 09:39, péntek | Helyi

A Győri Audi ETO KC – FTC-Rail Cargo Hungaria Bajnokok Ligája negyeddöntő visszavágó mérkőzés második felvonását kiemelt kockázatú találkozónak minősítette a Rendőrség.

Megváltozhat a Bajnokok Ligája rendszere
2016. Március 24. 10:14, csütörtök | Sport

A labdarúgó Bajnokok Ligája lebonyolítási rendszerének megváltoztatásáról tárgyal a klubokkal az európai szövetség (UEFA).

Kézilabda BL - Sereghajtók ellen a férfiak, csoportelsők ellen a nők - ELŐZETES
2016. Február 12. 08:26, péntek | Sport

A Veszprém és a Szeged sereghajtók, az FTC és a Győr pedig csoportelsők ellen lép pályára a kézilabda Bajnokok Ligája hétvégi fordulójában.

Megvannak a Bajnokok Ligája nyolcaddöntősei
2015. December 10. 07:34, csütörtök | Sport

Szerdán lezárultak a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportküzdelmei, az AS Roma, az Arsenal, a Chelsea, a Dinamo Kijev és a Gent továbbjutásával teljes lett a nyolcaddöntősök listája.

BL-selejtező: egy góllal nyert a Debrecen
2014. Július 30. 07:01, szerda | Sport

A házigazda Debreceni VSC 1-0-ra nyert kedden a fehérorosz BATE Boriszov ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójában, a párharc első mérkőzésén.

Megérdemelten nyertünk!
2014. Május 08. 10:19, csütörtök | Helyi

Interjú Orbán Adriennel az ETO kétszeres BL győztes játékosával.

Pintér nem volt elégedett a Győr játékával
2013. Július 24. 11:28, szerda | Sport

Pintér Attila, a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtezőben kedd este búcsúzó Győri ETO vezetőedzője elégedetlen volt csapata játékával, szerinte nem minden játékosa hajtott megfelelően a Makkabi Tel-Aviv elleni párharcban.