2024. április 25, csütörtök - Márk

Egy labdarúgó híján kész a bajnok Győr kerete
2013. Július 11. 13:29, csütörtök | Helyi sport

Három labdarúgót igazolt nyáron a magyar bajnok Győri ETO FC, és további egy megszerzését tervezi még.

Bajnokok Ligája - Izraeli ellenfelet kapott a Győr
2013. Június 24. 12:36, hétfő | Helyi

Az izraeli Maccabi Tel-Aviv lesz a magyar bajnok Győri ETO FC labdarúgócsapatának ellenfele a Bajnokok Ligája második selejtezőkörében.

Női kézilabda MK - Döntőben a BL-győztes Győr
2013. Május 25. 16:49, szombat | Helyi

A Bajnokok Ligájában és a hazai bajnokságban is győztes Győri Audi ETO KC bejutott a női kézilabda Magyar Kupa fináléjába, mivel szombaton magabiztosan nyert a négyes döntőnek otthont adó Veszprém együttese ellen.

Provokatív cikk Görbiczről a román sajtóban
2013. Április 08. 17:45, hétfő | Helyi

A Magyar Kézilabda Szövetség közölte: sajnálattal értesült arról, hogy az Oltchim Valcea-Győri Audi ETO női BL-elődöntőt megelőzően "provokatív, sértő, hangulatkeltő" tudósítások jelentek meg a román sajtóban Görbicz Anitával k

Xavi két hétig nem futballozhat
2013. Február 04. 17:37, hétfő | Sport

Kisebb térdsérülése miatt előreláthatólag nagyjából két hétig nem léphet pályára Xavi, az FC Barcelona világ- és Európa-bajnok labdarúgója.

2012. Április 05. 12:30, csütörtök | Helyi sport

Visszatérés a Veszprém Arénába - VIDEO

A Veszprém Arénában lesz szombaton a Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágója. Hogy a lányoknak ne legyen teljesen ismeretlen a környezet, a héten már edzettek a meccs helyszínén.

2012. Április 02. 08:25, hétfő | Helyi sport

Álomból rémálom - de életben maradt a remény

A Bajnokok Ligája elődöntő első mérkőzésén a Valcea otthonában lépett pályára a Győri Audi ETO KC.

2012. Március 31. 10:20, szombat | Helyi sport

Irány Valcea! - Video

Valcea-ba utazik a Győri Audi ETO KC a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén. Van miért revansot venni, hiszen éppen román riválisunk parancsolt megálljt a 2010-es finálé előtt.

2012. Március 16. 14:15, péntek | Sport

EL: Manchester nimbuszának vége

Ahogy a Bajnokok Ligájában, az Európa Ligában is eyszerre esett ki mindkét manchesteri csapat. A Citynek legalább esélye volt. Megyeri Balázsék számára szintén véget ért a torna.

2012. Március 06. 14:19, kedd | Sport

Férfi kézilabda NB I: újabb sikerével a Veszprém megnyerte az alapszakaszt

Az MKB Veszprém a papírformának megfelelően hazai pályán 37–26-ra legyőzte a Gyöngyöst a férfi kézilabda NB I hétfői mérkőzésén, és ezzel matematikailag is biztossá tette, hogy az alapszakaszt az első helyen fejezi be.

2012. Március 05. 07:19, hétfő | Sport

Küzdelmes döntetlennel csoportelső a Győri ETO

A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 5. fordulójában a Győri Audi ETO KC kiélezett meccsen 25–25-ös döntetlent játszott az életéért küzdő spanyol Itxakóval, ezzel bebiztosította elsőségét az I. csoportban.

2012. Február 16. 07:45, csütörtök | Sport

BL: A Milan fél lábbal már a negyeddöntőben

Kiütötte ellenfelét az AC Milan, így joggal bízhat abban, hogy továbbjut a nyolcaddöntőből, elsőként.