2024. április 19, péntek - Emma

2012. Március 04. 07:11, vasárnap | Sport

Tenisz: Rotterdam után Dubaiban sem talált legyőzőre Federer

Roger Federer nyerte meg Dubaiban a férfi tenisztornát, miután a fináléban 7:5, 6:4-re legyőzte a brit Andy Murray-t. A svájci teniszező így sorozatban második tornagyőzelmét aratta, két héttel ezelőtt Rotterdamban.

2012. Február 29. 14:19, szerda | Sport

Tenisz: Arn Gréta nem bírt Gallovits-Hall Edinával Acapulcóban

A múlt heti monterreyi tornán elődöntőig jutó Arn Gréta az acapulcói verseny első fordulójában a romániai Gallovits-Hall Edinával csapott össze, és két játszmában elveszítette a mérkőzést.

2012. Február 28. 14:21, kedd | Sport

Eldőlt, ki képviseli hazánkat

A férfiaknál és a nőknél is a címvédő Westbay SC csapata nyerte a hétfő este zárult curling országos bajnokságot, így ez a két együttes képviselheti Magyarországot a decemberi A csoportos Európa-bajnokságon.

2012. Február 27. 14:17, hétfő | Sport

Magyar siker Olaszországban

Az ötszörös magyar bajnok páros, Andrea Silvestri és Váradi Martina végzett az élen a latin táncok versenyében az olaszországi Bressanónéban.

2012. Február 27. 07:17, hétfő | Sport

Női párbajtőr GP: Szász Emese bronzérmes, javultak az esélyei Londonra

A harmadik helyen végzett Szász Emese a budapesti Westend női párbajtőr Grand Prix-n, ezzel javított helyzetén az olimpiai kvótaszerzést illetően.

2012. Február 27. 07:15, hétfő | Sport

A Partizan legyőzésével csoportelső a Szeged!

A Szeged-Beton hazai pályán 9–8-ra legyőzte a címvédő Partizan Beogradot a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában, ezzel csoportelsőként továbbjutott a legjobb nyolc közé.

2012. Február 25. 07:09, szombat | Sport

Babos újabb magaslatot hódított meg

Remek teljesítménnyel, életében először aktuális Top 50-es játékost megverve bejutott a Monterreyben zajló WTA-torna elődöntőjébe Babos Tímea.

2012. Február 21. 14:13, kedd | Sport

4-0: ennél jobban nem nyerhették volna meg a bajnokságot

A Dab.Docler nyerte a magyar-román jégkorongbajnokságot, a MOL Ligát, miután a döntő negyedik, hétfői mérkőzésén is legyőzte a Miskolci Jegesmedvék csapatát, így 4-0-ra diadalmaskodott a párharcban.

2012. Február 20. 07:31, hétfő | Sport

Nincs edzőkérdés a veszprémi férfi kézilabdacsapatnál

Az MKB Veszprém elnöksége szerint nincs edzőkérdés a férfi kézilabdacsapatnál.

2011. December 01. 11:30, csütörtök | Helyi

MK nyolcaddöntő: a Diósgyőr elleni döntetlennel előnyben az ETO?

A Videoton Vasziljevics első félidőben szerzett góljával 1-0-ra győzött a vendég Haladás ellen a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.

2011. November 01. 07:45, kedd | Sport

Az újonc Kvitová nyerte meg a vb-t

Petra Kvitová nyerte meg a női teniszezők év végi, Isztambulban megrendezett világbajnokságát, miután a döntőben 7:5, 4:6, 6:3-ra legyőzte Viktorija Azarenkát. A cseh játékos így feljött a világranglista második helyére.

2011. Október 30. 07:41, vasárnap | Sport

Kvitová és Azarenka játssza a vb-döntőt

A két csoportgyőztes, Petra Kvitová és Viktorija Azarenka jutott be a döntőbe a női teniszezők év végi, Isztambulban zajló világbajnokságán.