2024. április 19, péntek - Emma

Megyei rangadót nyert a Győr
2017. November 13. 06:15, hétfő | Helyi sport

A Győr vasárnap 2-1-re nyert a Sopron vendégeként a labdarúgó NB II 17. fordulójának megyei rangadóján, így már hét mérkőzés óta veretlen.

Futballszurkolók randalíroztak Brüsszelben, kéttucatnyi rendőr megsebesült
2017. November 12. 12:37, vasárnap | Külföld

Legalább huszonkét rendőr megsebesült a marokkói futballválogatott győzelmét ünneplő szurkolók randalírozása miatt kialakult összecsapásokban Brüsszel központjában - jelentette a belga sajtó vasárnap.

GYÁSZ! Meghalt Csukás Emil az ETO és a Dózsa jobbszélsője
2017. Október 20. 08:32, péntek | Helyi sport

Hosszan tartó betegség után életének 71. évében elhunyt a Rába ETO és a Győri Dózsa volt jobbszélsője.

Ronaldo lett idén is az Aranylabdás
2016. December 13. 07:13, kedd | Sport

A Portugáliával idén Európa-bajnoki címet szerző és a Real Madriddal Bajnokok Ligája-győztes Cristiano Ronaldo negyedszer kapta meg a futballvilág egyik legnagyobb egyéni elismerését, az Aranylabdát.

A fejelés befolyásolja a futballisták agyműködését és memóriáját
2016. Október 25. 05:00, kedd | Sport

A focilabdába fejelés hatással van a futballjátékosok agyi funkcióira és memóriájára. Skót tudósok kutatásai szerint apró, de jelentős változás következik be a játékosok agyában,

ÖTÖT VÁGOTT AZ ETO A III. KER-NEK!
2016. Szeptember 25. 07:16, vasárnap | Helyi sport

Két tizenegyesgól, Zamostny dupla, 5-1-re nyert az ETO a III. KER ellen.

1 gólos győzelmet aratott a Gyirmót FC a Vasas ellen!
2016. Szeptember 22. 13:17, csütörtök | Helyi sport

A tabella utolsó helyén álló Gyirmót hazai pályán 1-0-ra legyőzte a listavezető Vasast a labdarúgó OTP Bank Liga 10. fordulójának szerdai játéknapján.

Magyar Kupa: pályán az élvonal, bizonyíthatnak a kiscsapatok
2016. Szeptember 13. 22:08, kedd | Helyi sport

Szerdán 13 mérkőzést rendeznek a Magyar Kupa 6. fordulójából, az összes élvonalbeli együttes pályára lép.

OTP Bank Liga: elkészült az őszi szezon pontos menetrendje
2016. Szeptember 01. 14:36, csütörtök | Helyi sport

Az MLSZ Versenybizottsága augusztus 31-i ülésén kitűzte az OTP Bank Liga 8-19. fordulóiban rendezendő bajnoki mérkőzések kezdési időpontjait.

A Gyirmót FC II első győzelme a VLS Veszprém ellen
2016. Augusztus 28. 17:14, vasárnap | Helyi

Vasárnap jó, harcos játékkal megszerezte II. számú csapatunk első győzelmét az Alcufer Stadionban a VLS Veszprém ellen úgy, hogy majdnem egy félidőt emberhátrányban játszottunk. - olvashatjuk a Gyirmót FC tudósításában.

Labdarúgó NB I - Egy pontot szerzett a Gyirmót FC csapata
2016. Augusztus 22. 15:11, hétfő | Helyi sport

A Gyirmót FC gól nélküli döntetlent játszott a Budapest Honvéd csapatával vasárnap a labdarúgó OTP Bank Liga 7. fordulójában.

Pontszerzéssel mutatkozott be első élvonalbeli mérkőzésén a Gyirmót FC
2016. Július 25. 11:13, hétfő | Helyi sport

A Gyirmót FC csapata 0-0-s döntetlent ért el az OTP Bank Liga 2. fordulójában az MTK Budapest ellen az Alcufer Stadionban - olvashatjuk a Gyirmót FC honlapján