2022. Június 15. 18:09, szerda | Sport

Bemutatták a budapesti vizes világbajnokság érmeit kedden a Duna Arénában.

Súlyos pénzbüntetést kell fizetnie a szexuális zaklatással vádolt Kenderesinek
2019. Augusztus 01. 07:35, csütörtök | Sport

A kvangdzsui ügyészség azt javasolja a bíróságnak, hogy 3 millió dél-koreai vonra büntessék Kenderesi Tamást a szexuális zaklatás miatt – jelentette a Yonhap dél-koreai hírügynökség.

Jakabos Zsuzsanna is a vizes vb döntőjében, Hosszú Katinka legjobb idővel döntős 400 vegyesen
2019. Július 28. 07:50, vasárnap | Sport

Utolsó napjához érkezett a kvangdzsui vizes világbajnokság. Mindenki fáradt, de még hátravannak versenyek, ráadásul magyar szempontból is izgalmasak.

Halálos baleset történt a vizes világbajnokságon, ketten meghaltak, többen súlyosan megsérültek
2019. Július 27. 06:28, szombat | Sport

Két ember meghalt, legalább tizenhárom pedig megsérült, amikor helyi idő szerint hajnali fél három körül leszakadt egy kvangdzsui szórakozóhely karzata. A helyszínen rengeteg sportoló tartózkodott, többet kórházba szállítottak. Magyar

Világcsúcs rekorddal világbajnok Milák Kristóf
2019. Július 24. 14:40, szerda | Sport

A kvangdzsui vizes világbajnokság úszóversenyének negyedik napján, szerdán Milák Kristóf fantasztikus versenyzéssel, világrekorddal aranyérmet nyert férfi 200 méter pillangón. Ugyanebben a számban Kenderesi Tamás a 8. lett.

Vizes vb: Hosszú Katinka kiesett
2019. Július 23. 05:57, kedd | Sport

Milák Kristóf összesítésben elsőként jutott tovább férfi 200 méteres pillangóúszásban a kvangdzsui vizes világbajnokság úszóversenyének harmadik napján.

Újra Budapest rendezheti a FINA vizes vb-t 2027-ben
2019. Július 22. 07:30, hétfő | Sport

Tíz évvel a 2017-es esemény után, 2027-ben ismét a magyar főváros rendezheti meg az olimpiai kvalifikációs vizes világbajnokságot – döntött a FINA.

Több mint 900 millió forintot nyertek a vizes vb versenyszámaira fogadók
2017. Augusztus 03. 07:20, csütörtök | Belföld

Több mint 4,4 millió fogadást kötöttek a Szerencsejáték Zrt.-nél a budapesti vizes világbajnokság versenyszámaira, a helyesen tippelők összesen 920 millió forintot nyertek - írta csütörtöki számában a Magyar Idők.

Kilencedikek lettünk a vizes vb-n - Éremtáblázat
2017. Július 31. 07:22, hétfő | Belföld

Az amerikai csapat zárt az élen a Magyarországon zajló vizes világbajnokság éremtáblázatán, a házigazda magyarok kilencedikek lettek 2 arany-, 5 ezüst- és 2 bronzmedállal.

A FINA elnöke szerint a magyarországi volt minden idők legjobb világbajnoksága
2017. Július 31. 07:20, hétfő | Belföld

Minden idők legjobb világbajnokságának nevezte a Budapesten és Balatonfüreden rendezett 17. vizes világbajnokságot Julio Maglione, a FINA elnöke a Papp László Budapest Sportarénában rendezett záróünnepségen.

Ezüstérmes a férfi vízilabda-válogatott
2017. Július 30. 00:11, vasárnap | Sport

Világbajnoki ezüstérmes lett Budapesten a magyar férfi vízilabda-válogatott, miután 8-6-ra kikapott a horvátok legjobbjaitól a szombat esti döntőben.

Hosszú Katinka bronzérmes 200 méter pillangón
2017. Július 27. 19:44, csütörtök | Sport

Hosszú Katinka bronzérmet nyert 200 méter pillangón csütörtökön a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.