2024. április 27, szombat - Zita

Hírek | Sport

2010. Október 11. 14:45, hétfő |

Hetényi megbabonázta a salzburgiakat

A Sapa Fehérvár AV19 csak szétlövéssel szenvedett vereséget a Red Bull Salzburg otthonában az osztrák jégkorongbajnokság alapszakaszának 10. fordulójában. A találkozón Hetényi Zoltán remekül védte a fehérváriak kapuját, elsősorban n

2010. Október 11. 07:45, hétfő |

A Szeged remek játékkal legyőzte az Aalborgot

A Pick-Szeged hazai pályán 37–28-ra legyőzte a dán Aalborgot a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában.

2010. Október 10. 14:45, vasárnap |

A Debrecennek nem hiányoztak a hiányzók

Debrecenben eldőlt, hogy már biztosan a címvédő DVSC végez BoxingONE Championship – közép-európai ökölvívó csapatbajnokság „B”-csoportjának élén, miután szombaton 9:5 arányban legyőzték az újonc galántai KO Box Club-ot.

2010. Október 10. 14:41, vasárnap |

Vettel nyert Szuzukában, Webber továbbra is az élen

Sebastian Vettel magabiztos győzelmet aratott a Japán Nagydíjon, s ezzel pontszámban beérte a harmadik helyen célba érő Fernando Alonsót. A második helyezett Mark Webber három versennyel a vb vége előtt 14 pontos előnnyel vezet. Jenson Butto

2010. Október 10. 07:45, vasárnap |

Az F1-es autók ekkora vízben irányíthatatlanok

A Formula–1-es versenyzők nagy része sajnálja a szuzukai pályára a szakadó eső ellenére kilátogató, valamint az Európában a kora reggeli órákban felkelő szurkolókat, de jó döntésnek tartja a Japán Nagydíj hivatalos időmérő edzés

2010. Október 09. 14:41, szombat |

Gólzápor a Puskásban

Nyolcgólos győzelemmel a zsebében utazhat Finnországba a magyar labdarúgó-válogatott, áldozata a világ papíron (is) leggyengébb nemzeti tizenegye, San Marino volt péntek este, bántóan kevés néző előtt.

2010. Október 09. 07:45, szombat |

Udovicsics volt az Eger végzete

Remekül helytállt, hatalmasat küzdött, de egygólos vereséget szenvedett az Eger férfi vízilabdacsapata az Euroliga második selejtezőkörének első mérkőzésén Berlinben. A magyar együttest – elsősorban Vanja Udovicsics remek játékának

2010. Október 08. 14:45, péntek |

A Red Bullt csak a szombati eső állíthatja meg Szuzukában

A Red Bull pilótái maradéktalanul elégedettek autóikkal a Formula–1-es Japán Nagydíj első napja után, ami nem meglepő azok után, hogy Sebastian Vettel és Mark Webber autózta a legjobb időt. A riválisok abban bíznak, hogy szombaton esni f

2010. Október 08. 07:45, péntek |

Montenegró a végén megbüntette a gyenge játékunkat

A magyar U21-es labdarúgó-válogatott 2–0-ra kikapott Montenegrótól felkészülési mérkőzésen a Bozsik-stadionban. A gyenge színvonalú találkozón mindkét csapatnak alig voltak helyzetei, de az utolsó három percben a vendégek két gólt s

2010. Október 07. 14:45, csütörtök |

Räikkönen nem lesz a Renault pilótája

Kimi Räikkönen, a Formula–1 2007-es világbajnok kizárta, hogy a Renault pilótájaként térjen vissza a száguldó cirkuszba, annak ellenére, hogy az utóbbi hetekben többször is felvetődött a neve a francia istálló lehetséges pilótájaké

2010. Október 07. 07:45, csütörtök |

Arccal a csoportgyőzelem felé

Szombaton Debrecenben folytatódik a BoxingONE Championship – közép-európai amatőr ökölvívó csapatbajnokság, ahol a helyi DVSC a felvidéki KO Galántát látja vendégül. A tét óriási, hibázni már nem lehet!

2010. Október 06. 14:45, szerda |