2024. április 28, vasárnap - Valéria

Hírek | Sport

2010. Május 25. 14:43, kedd |

Szávay-győzelem a Roland Garroson

Szávay Ágnes győzelemmel kezdett a Roland Garroson. A magyar teniszezőnő 6-2 6-2 arányban győzött a francia Foretz ellen az első fordulóban.

2010. Május 25. 07:37, kedd |

A Mercedes nem fellebbez Schumacher büntetése ellen

A Mercedes nem fellebbez Michael Schumacher 20 másodperces büntetése miatt, amelyet a német klasszis utólag kapott a Monacói Nagydíjon – jelentette be hivatalosan a német istálló.

2010. Május 24. 14:35, hétfő |

Az ötméteresek ismét az Egernek kedveztek

Nem született döntés a férfi vízilabda bajnoki döntő negyedik mérkőzésének rendes játékidejében, sőt a hosszabbításban sem, így következtek az ötméteresek, amelyet az első találkozóhoz hasonlóan az Eger nyert meg, így 2–2-re m

2010. Május 24. 07:43, hétfő |

Talmácsi ötödik lett Le Mans-ban

A Moto2-ben versenyző Talmácsi Gábor a 19. pozícióból rajtolva az ötödik helyen fejezte be a gyorsaságimotoros-világbajnokság Francia Nagydíját. A futamot a spanyol Toni Elías nyerte meg, a dobogóra még Julián Simón és Simone Corsi áll

2010. Május 23. 14:29, vasárnap |

B1 – a Győr fontos pontokat szerzett Lengyelországban

Szombat este a lengyelországi Rybnikben folytatódott a BoxingONE Championship – amatőr ökölvívó csapatbajnoki sorozat. Az „A” jelű csoportban a helyi Rybnik a győri Gladiatort látta vendégül.

2010. Május 23. 07:38, vasárnap |

Az olasz Inter nyerte meg a labdarúgó Bajnokok Ligáját

A Bernabéuban megrendezett döntőben 2–0-ra nyert az Inter a német Bayern München ellen. A találkozó hőse egyértelműen a két gólt szerző argentin Diego Milito volt. A fekete-kékek legutóbb 1965-ben nyerték meg a legrangosabb európai kupa

2010. Május 23. 07:37, vasárnap |

Minden idők legnagyobb kontinensviadala lesz a Margitszigeten?

Csúcstartó lesz az úszó Európa-bajnokságok történetében az augusztusi magyarországi esemény: a LEN, az európai szövetség igazgatója, Szakadáti László már most jelezte, minden idők legnagyobb kontinensviadalára van kilátás, amelyen m

2010. Május 22. 14:35, szombat |

Jégkorong vb-t rendez hazánk

Magyarország rendezi a 2011-es divízió 1-es jégkorong világbajnokságot. A nemzetközi szövetség pénteken hozta meg a döntést.

2010. Május 22. 07:37, szombat |

Adót csalt a volt Forma 1-es nagyágyú?

Az olasz rendőrség lefoglalta pénteken a Renault egykori Forma-1-es csapatfőnökének luxusjachtját. Flavio Briatorét adócsalással gyanúsítják. A helyi rendőrség egyik illetékese szerint „egyértelmű, hogy Flavio Briatore a jacht egyetlen

2010. Május 21. 14:37, péntek |

Több öltéssel varrták össze a sportlegenda arcát

Lance Armstrongnak nem esett komolyabb baja a Tour of California 5. szakaszán elszenvedett bukást követően. A legcsúnyább sérülése a szeme alatti seb, melyet összevarrtak a kórházban. A hétszeres Tour de France-győztes nyilatkozatából kide

2010. Május 21. 07:38, péntek |

BoxingONE: Lengyelországba is győzni megy a győri Gladiator

Szombaton Lengyelországban folytatódik a BoxingONE Championship – közép-európai amatőr ökölvívó csapatbajnokság, méghozzá a győri Gladiator rybnik-i vendégszereplésével.

2010. Május 21. 07:37, péntek |