2024. április 23, kedd - Béla

2011. Szeptember 08. 07:35, csütörtök | Helyi

Nem voltak egy súlycsoportban: 18 gólos győri siker Dunaújvárosban

Idegenben is magabiztos sikert ért el a Győri Audi ETO KC: könnyed játékkal, 45-27-re nyertek a zöld-fehérek a házigazda Dunaújváros ellen - számol be a klub hivatalos honlapja.

2011. Szeptember 04. 08:30, vasárnap | Helyi

Magabiztos győri rajt Veszprémben: útjára indult az őszi ETO-henger

Az új szezon Veszprémben kezdődött a Győri Audi ETO KC-nak. Félidőben 12-14-re vezettünk, de nem ment jól a játék.

2011. Szeptember 03. 07:35, szombat | Helyi

A Veszprém ellen kezdi a magyar bajnokságot a Győri Audi ETO KC

Minden felkészülési meccsét megnyerte csapatunk, így magabiztosan vághatnak neki a lányok a 2011/2012-es bajnoki szezon küzdelmeinek!

2011. Szeptember 02. 07:35, péntek | Helyi

Gardenparty az Audi ETO-nál

Több száz szurkoló vett részt az Audi ETO KC hagyományos Garden Partyján. Idén újdonság volt , hogy a közönségtalálkozó mellett a legszerencsésebbek  egy csapatban játszhattak kedvenceikkel.

2011. Augusztus 29. 07:35, hétfő | Helyi

Győri tornagyőzelem a Bajnokok Ligája-aranyérmes Larvik csapata ellen

Akár egy tétmeccsen, úgy küzdött egymással a Győri Audi ETO női kézilabdacsapata és a BL-győztes Larvik a Szabella-kupa vasárnap esti döntőjében.

2011. Augusztus 28. 07:40, vasárnap | Helyi

Kiütéssel nyert szombaton a Győri Audi ETO KC az EHF-kupa-győztes ellen

Már félidőben is hét góllal vezetett a Győri Audi ETO a dán FC Midtjylland ellen, a második félidőben csak növelték a különbséget a győri lányok, a vége 47-29 az ETO-nak! A Szabella-kupa másik meccsén FTC - Larvik 30-34!

2011. Augusztus 27. 08:30, szombat | Helyi

A felkészülés csúcsa: Európa legjobb női kézicsapatai játszanak Győrben

Az egy hét múlva rajtoló bajnokság előtti felkészülés csúcseseménye lesz Győrben sorra kerülő nemzetközi nőikézilabda-torna, amelyen a BL, a KEK- és az EHF-kupa-győztes mellett a házigazda, ETO is pályára lép.

2011. Augusztus 24. 07:40, szerda | Helyi

Döcögős kezdés után magabiztos győri győzelem a Siófok elleni edzőmeccsen

Nehezen lendült bele a meccsbe a csapat, de a kezdeti nehézségek ellenére a félidőben már hétgólos volt a zöld-fehérek fórja.

2011. Augusztus 22. 07:40, hétfő | Helyi

Győri címvédés a Sparkassen-kupán: a döntőben verte az Audi ETO a Valceát

Izgalmas fordulatokban gazdag meccset hozott a Sparkassen Ladies Cup döntője. A vezetést többször birtokolta mindkét csapat, végül a Győri Audi ETO emelhette tavaly után idén is a magasba a győztesnek járó trófeát!

2011. Augusztus 21. 08:40, vasárnap | Helyi

Győzelmektől hangos szombat a Sparkassen-kupán: menetel az Audi ETO

Szünetben még csak két góllal vezetett a Győri Audi ETO a Metz ellen második csoportmeccsén a Sparkassen Cup küzdelmeiben, a második félidőben helyenként nagyon szépen is játszva 29-25-re sikerült legyőzni a franciákat.

2011. Augusztus 18. 07:45, csütörtök | Helyi

A Bayer Leverkusen és a Handball Metz ellen játszik a hét végén az ETO

Szombaton és vasárnap a németországi Schmelz-ben lép pályára felkészülési tornán a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata.

2011. Augusztus 15. 07:35, hétfő | Helyi

A dobogó tetején: legyőzte Siófokon a tavalyi BL-győztest a Győri Audi ETO KC

A döntőben sem talált legyőzőre a Győri Audi ETO KC csapata a siófoki Bet-at-Home Szabella- Kupán, így három győzelemmel csapatunk hódította el az elsőnek járó trófeát. A torna legjobb játékosa Heidi Löke lett - etokc.hu