2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Nyert a győri csapat
2016. December 05. 08:32, hétfő | Helyi

A Győr csapata házigazdaként magabiztos győzelmet aratott a Cegléd felett a női kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

Győzelem Székesfehérváron
2016. November 22. 12:13, kedd | Helyi

Alba Fehérvár - Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC 59-106 (20-22, 12-33, 18-22, 9-29).

Női kosárlabda Euroliga - Kikapott a Győr
2016. November 11. 08:40, péntek | Helyi

A Győr hazai pályán nagy csatában kikapott a török Fenerbahcétól csütörtökön a női kosárlabda Euroliga harmadik fordulójában.

Olasz győzelemmel zárult a csütörtöki meccs
2016. November 04. 07:54, péntek | Helyi

12 ponttal kikapott a győri csapat az olasz Schio vendégeként a női kosárlabda Euroliga második fordulójában csütörtökön.

Női kosárlabda NB I - PINKK-CMB Cargo-UNI Győr 61-81
2016. Október 08. 20:54, szombat | Helyi

Idegenben is magabiztos sikert aratott a CMB Cargo-UNI Győr csapata.

Negyedik lett a CMB Cargo-UNI Győr az UMMC jekatyerinburgi tornán!
2016. Szeptember 25. 22:15, vasárnap | Helyi

A csapat egypontos vereséget szenvedett a bronzmeccsen a Szpartak Moszkva elleni küzdelemben.

Kovacevic: Győrről a szeretet jut eszembe
2016. Szeptember 09. 12:26, péntek | Helyi sport

Natasa Kovacevic már nem gondol a balesetre, csakis előre tekint, s az új feladatával szeretne megbirkózni. Mint azt elmondta, nem lesz könnyű dolga, mert gyakorlatilag nulla tapasztalata van.

Idén is mérkőzéssel emlékezik a CMB Cargo Fűzy Ákosra és Tapodi Péterre
2016. Szeptember 06. 11:01, kedd | Helyi sport

Az emlékmérkőzés csütörtökön este hat órakor lesz a belgrádi Crvena Zvezda csapata ellen.

Véglegesség vált a CMB CARGO-UNI Győr játékoskerete a 2016/2017-es szezonra
2016. Július 13. 19:36, szerda | Helyi sport

CMB CARGO-UNI Győr Női Kosárlabda Klubja leigazolta a 21 esztendős Simon Anikót, aki Szekszárdról érkezik a csapathoz.

KOSÁRLABDA-PÁLYÁK ÉPÜLNEK A BERCSÉNYI LIGETBEN
2016. Május 20. 14:00, péntek | Helyi

liget hatalmas átalakuláson ment keresztül az elmúlt években, s most egy újabb fejlesztés kezdődik, aminek köszönhetően a műfüves focipálya, a játszótér és a KRESZ-Park után utcai kosárlabda pályákat építenek, amelyek normál kos

Női kosárlabda NB I - Tizedszer bajnok a Sopron
2016. Április 25. 19:36, hétfő | Helyi sport

Megnyerte története 10. bajnoki címét az UNIQA Sopron női kosárlabdacsapata, amely az NB I döntőjének harmadik mérkőzésén is felülmúlta a Győrt, és így 3-0-ra győzött a párharcban.