2013. Július 25. 10:02, csütörtök | Sport

Balatonfüred, 2013. július 25. Elrajtol a 45. Kékszalag Nagydíj Balaton-kerülő vitorlásverseny mezőnye Balatonfüreden.

Vizes vb - Vereség a szerbektől férfi vízilabdában
2013. Július 24. 14:43, szerda | Sport

Kikapott a barcelonai vizes világbajnokságon a magyar férfi vízilabda-válogatott: Benedek Tibor szövetségi kapitány együttese három góllal maradt alul a szerbekkel szemben a szerdai csoportmeccsen.

Gerardo Martino a Barcelona új vezetőedzője
2013. Július 23. 12:09, kedd | Sport

Gerardo "Tata" Martino lett a bajnok FC Barcelona labdarúgócsapatának az új vezetőedzője.

Magyar címvédés a stuttgarti 24 órás futóversenyen
2013. Július 22. 11:09, hétfő | Sport

A címvédő Zahorán Ádám nyerte meg 215,4 km-es pályacsúccsal a Stuttgartban rendezett nemzetközi 24 órás futóversenyt.

Négy magyar érem a karatésok egyetemi Eb-jén
2013. Július 22. 10:34, hétfő | Sport

Négy magyar érem született az egyetemisták és főiskolások hatodik karate Európa-bajnokságán, amelynek a Budaörsi Városi Sportcsarnok adott otthont az elmúlt hét végén.

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
2013. Július 09. 08:44, kedd | Helyi

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
2013. Július 08. 08:20, hétfő | Sport

A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Újra megnyit az Elektromos pálya
2013. Április 30. 13:30, kedd | Helyi

Május elsejétől újra megnyitja kapuit a győri Elektromos pálya Győr-Gyárvárosi Sport Centrum néven.

Ma tartják a 7. Testébresztő Aerobik Napot
2013. Április 06. 07:50, szombat | Életmód

A funkcionális eszközös órák kerülnek előtérbe a 7. Coca-Cola Testébresztő Aerobik Napon, amely ma tizenhárom színpadon pontosan hetven órával várja a sportolni vágyókat a SYMA Sport- és Rendezvényközpontban.

A Győrrel játszik a Sopron a fináléban
2013. Március 24. 11:07, vasárnap | Sport

A címvédő Sopront követően a Győr jutott be a női kosárlabda Magyar Kupa döntőjébe szombaton, mivel a soproni Final Four második elődöntőjében 64-56-ra verte a Pécs együttesét.